Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az osztálytá...

Sly xD kérdése:

Miért van az hogy az osztálytársam ugyanannyi idős mint én, de sokkal izmosabb nálam? Kb ugyanannyit mozgunk, ő focizik, én úszok, de rajtam kb. semmi nem látszik meg. és olyan égő hogy majdnem mindenki csupa izom én meg olyan véznának látszom.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek hogy mit sportoljak még vagy mit tegyek 13/F
2010. dec. 14. 20:03
 1/7 anonim válasza:

ez főképp genetika. testalkatfüggő dolog. ha szeretnél izmosabb lenni olvasgassál cikkeket az "ektomorf" testalkatról.


sok sikert

2010. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

13 évesen "csupa izom" az így túlzás, nem? :)

függ genetikától is

2010. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni hogy azért megnézném a csupa izom 13éveseket
2010. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha csinálod még 1-2 évig az úszást garantálom, hogy izmosabb leszel mint ők
2010. dec. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Genetika, kaja, testzsír....
2010. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen nagy különbségek lehetnek testalkatban.12-13 éves koromban csomó roma osztálytársam volt,majd egy fejjel magasabbak,mint én kifejlett férfinak látszottak.Mikor összefutottunk 5-6 év múlva,én voltam,majdnem egy fejjel magasabb.
2010. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm :D Most hogy mondjátok,apám tényleg elég vékony meg minden,és akkor biztos a genetika xD Nem azt mondom,hogy csupa izom, de a bicepsze az enyém duplája..xD s
2010. dec. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!