Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárra nagyon szeretném...

Nyárra nagyon szeretném kicsípni magamat. Mit tegyek, milyen edzésterveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Felesleg nincsen rajtam, mivel 4 évig falatmásztam és az lefaragott mindent, plussz még szálkásított is. Nyárra kicsit a felsőtestemet ki akarom építeni. Milyen edzésterveket ajánlotok? Mit csináljak, és ha csinálom amit mondtok akkor annak mennyi idő alatt látszik az eredménye? A felső test alatt, minden porcikát értek a felsőtesten (váll, mell, has, hát, bicepsz, tricepsz, alkar). Kérlek írjatok konkrétumokat, ne pedig ilyen ( [link] és efféle linkeket. Köszönöm szépen!!!
2009. jan. 26. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, otthon szeretnél edzeni vagy inkább eljárnál konditerembe? És fontos lenne még, hogy lány vagy fiú vagy e?
2009. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kérlek írjatok konkrétumokat, ne pedig ilyen ( [link] és efféle linkeket. Köszönöm szépen!!!"


Nem fogsz kapni ingyen személyi edzőt se itt se sehol.

Ha nem vagy hajlandó magadtól utánanézni és várod hogy valaki megcsinálja helyetted akkor nem fogsz semmire menni.

2009. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát inkább otthon edzenék, van két súlyzórudam, egyenként két kilósak, és még van hozzájuk 4db 0.5, és 4 db 1 kg súly is amit rá lehet szerelni. 14 éves vagyok, fiú, és 56 kg. Köszi szépen. A második válaszolónak külön köszönöm, nem kiokatást kértem ;).
2009. jan. 27. 08:57
 4/5 anonim válasza:
otthon csak a szokásoakat lehet...ha tényleg komolyan gondolod akkor elmész kondiba ennyit tudok javasolni
2009. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mik a szokásosak?
2009. febr. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!