Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzéstervet kéne összeállítano...

Edzéstervet kéne összeállítanom (? )

Figyelt kérdés
Szeretnék itthon edzeni, szerintem heti 3x. Találtam egy honlapot ahol leírja miket lehet otthon edzeni. [link] És meg szeretném kérdezni, hogy melyikből mennyit kéne, melyiket melyik nap stb. Köszönöm előre is. F/16
2010. dec. 29. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyit végezz egy gyakorlatból?


Általában normál, azaz 5-ös sorozatban gyakorolj: ez 12+10+10+10+8=50 ismétlést jelent, időtartama 5 perc.

Csökkentett, azaz 3-as sorozatban gyakorolj, ha nincs elég időd vagy nincs elég lelkesedésed edzeni: ez 12+10+8=30 ismétlést jelent, időtartama 3 perc.


A dupla ismétlés pedig azt jelenti, hogy egyes gyakorlatokból kétszer több ismétlést csinálj, azaz pl. 24+20+20+20+16=100. Az ilyen gyakorlatokat D betűvel jelöltem.



Ezen mit nem értessz itt vannak az ismétlés és sorozat számok.


A napok meg ha 2 naposat választassz hétfő-péntek

3 naposat választassz hétfő-szerda-péntek

4 naposat választassz hétfő-kedd-csütörtök-péntek

2010. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon szégyellem magam, nem vettem észre xD bocsánat és köszönöm :D
2010. dec. 29. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Otthoni edzés olyan, mint sajtreszelővel rejszolni
2010. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!