Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az American Muscle Creatine...

Az American Muscle Creatine Monohidrate jó választás lenne?

Figyelt kérdés

Árba jó. Minőségéről mi a véleményetek?


Ui: Unom már ide kiírni hogy rendben van az étrendem és hogy fehérjét és vitamint is szedek. Bármilyen kérdést kiírok az a válasz egyél rendesen meg inkább fehérjét vegyél. Tisztelet a kivételnek. A kérdésemre válaszoljatok légyszi.


2011. jan. 2. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak feltöltésre használtam. Rosszul viseltem, a fejem fájt tőle, az elfogysztása szörnyű. Nem oldódik sem meleg sem hideg vizben, sem más folyadékban. Keserű, szemcsés. Tudom, hogy a sima monohidrátok mind ilyenek, de azért már találkoztam sokkal jobbal is oldódás szempontjából.


Ami a hatást illeti, működött nálam, pont ezért tűrtem meg. Szépen nőtt az erő, mentek fel a kilók (kb 2kg) a feltöltés alatt, bár ez csak viz volt. Merthogy rendesen vizesit.

2011. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam, de valami eszméletlen ultrafos, mármint ami az oldódását illeti.. Vízben abszolút nem oldódik, nekem csak forró teába működött,de még így is megfosatott..

Hatását nem tudom osztályozni, mert ez volt az első és az utolsó kreatin, amit vettem.

2011. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!