Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó választás lenne? (Jó...

Jó választás lenne? (Jó tanácsokat elfogadok).

Figyelt kérdés

Testépitésbe kezdtem mert sovány vagyok 175cm/57kg/F

Milyen tömegnövelőt szedjek,vagy mit ajánlotok? Én a Mass 20-ra gondoltam ez jó?

A 4-kilós kiszerelés 82-adag.Arra lennék még kiváncsi,hogy szedhetném ugy hogy edzésnapokon 2-adag és edzésnapokon kivül pedig 1-adag.Ez igy jó ?


2011. jan. 21. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a sovány vagy és jó tömegnövelőt akarsz akkor én inkább a Jumbo-t ajánlanám azt pont olyanoknak találták ki mint amilyen te vagy...kicsit soványabb alkat nehezebben fejlődő test.:)
2011. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Clem ***** válasza:
100%

Szia!

Először is a kajádat rakd rendbe...mert anélkül nincs az a tömegnövelő ami segítene...eszel legalább napi 5x...?

Ha a kaja rendben van akkor jöhetnek a táplálékkiegészítők...(vitamin,fehérje, tömegnövelő, creatin..)!

2011. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen eszek rendesen.A mass 20-at is kezdőknek ajánlják,igazából már eldöntöttem,hogy ilyet veszek mert jók az arányok ez a 4 kiló minimum egy hónapig elég lesz.

Ha jól emlékszem a jumbo-ból 1 adag 220g ebből meg 50g.

2011. jan. 21. 20:41
 4/7 anonim ***** válasza:
De a jumbó brutális szénhidráttartalma biztos lök rajtad(fehérje is több van egy adagban mint a mass-ban),edzés után pedig szükség van tápanyagra rendesen!
2011. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és jumbo-nál meg is felezheted az adagokat,úgy is jobban jársz de a te döntésed.Sok sikert!
2011. jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volumass 35 is nagyon jó tömegnövelő!
2011. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vok ha nics rá keret akk cytogen whey pro !
2011. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!