Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg választás este túrót...

Tényleg választás este túrót enni?

Figyelt kérdés

Eddig nekem mindenki ezt mondta. A fehérjetartalma miatt. És szoktam is este túrót enni, de még mindig kételyeim vannak. Nem érzem könnyű ételnek.

Valamiért az motoszkál a fejemben, hogy ez az egész túrótéma Amerikából jött. Hogy valaki egy amcsi oldalon olvasta ezt és azóta itthon is a túrót esszük, csak Amerikában a túró ízre/állagra teljesen más mint itthon. Mintha nem is túró lenne, semmi köze a mi túrónkhoz Sokkal savanyúbb. Szerintem az könnyebben is emészthetőbb, mint a miénk.

Van valaki hozzáértő aki tudja a különbséget a két túró között?


2011. jan. 7. 00:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Pff ezt elírtam bocsi.

A kérdés: Tényleg jó választás este túrót enni?

2011. jan. 7. 00:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Diéta alatt a legjobb választás.Lassan felszívódó fehérje van benne.És sovány túrót vegyél az finom.A zsíros csomós savanykásat én sem szeretem.

Bakonyi sovány túró a neve.

2011. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Igen, a legalacsonyabb kalóriatartalmú fehérje. Egyáltalán nem nehéz, csak ha tésztával és baconnal eszed :)


Én kefirrel kevertem össze, és egy pici sót raktam bele, vagy/és snidlinget, így sokkal finomabb.

2011. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én reggelire is eszem.. félzsírosat szoktam venni, tejföllel vegyítem, kicsit megsózom, pirospaprikával bekeverem és bármivel együtt betolom. Egy étkezéshez pont elég a fél kilós egység.
2011. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sovány túró tényleg jó.
2011. jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem teljes mértékben jó. amikor jobban odafigyelek épp a kajára akkor gyakran eszem, akkor jobban is szoktam fejlődni.
2011. jan. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mért este nem érsz rá h szép lassan megemészd?
2011. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lassan felszivodó fehérje (kazein) van benne. jó választás !
2011. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!