Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó választás-e a Nike Free Run?

Jó választás-e a Nike Free Run?

Figyelt kérdés
Futócipőt szeretnék venni és árban is megfelelne a Nike Free Run, használj-e valaki, és mi a vélemény róla???
2011. jún. 10. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2011. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A mezítlábas élmény nemcsak azt jelenti, hogy nem kell bele zokni, hanem hogy a többi profi futócipővel, az általános trenddel szemben nem csillapít, hagyja a láb alsó részeit dolgozni. De elképesztő élmény a zokninélküliség is. Nehéz felhúzni, de ez a használattal csökken. Én egyelőre futópadon használtam, és annyira szeretem, hogy szeretnék másik színűt is. Kocogó vagyok egyébként, de a minőségi és szép holmik szerelmese, és az agyoncsicsázott szokásos gyöngyvásznas cipőkhöz képest ez egy letisztult, elegáns darab. Nekem a talpa és a formája tetszik különösen.

Itt egy tesztet olvashatsz:

[link]

Jó futást!

2011. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!