Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több kérdés! Kondizós. Többi...

Több kérdés! Kondizós. Többi lent!?!?!

Figyelt kérdés

1. Sokszor olvastam hogy sokan már nem esznek 6 után. Viszont nekem most olyan munkám van, hogy én osztom be az időm, ezért van hogy későn kelek, és kb 10 kor reggelizem. Így ha tartani akarom a kb 5szöri kajálást, akkor nem gáz ha este 8 után van valamikor az utolsó étkezésem?


2. Akik kondiznak már több éve, azok folyamatosan kondiznak? Nekem kb mostanában van 2 éve hogy elkezdtem, de én az első évben is úgy éreztem hogy az első félévben is és a második félévben is legalább 1 hónapot ki kell hogy hagyjak, és a mádodik évemben is ugyanígy volt. Más is szokott ilyet csinálni? Ez jó vagy rossz? Mert én úgy vettem észre, hogy ez a pihenő jót tesz az izmaimnak, és a szünet után egész jól fejlődtem.


2011. jan. 5. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most sajnos én is kényszerpihenőn vagyok a vizsgaidőszak miatt, de figyelek a kajámra, ez a max. amit tehetek!


Este 6 után is lehet enni, főleg, ha mondjuk később edzel, de lefekvés előtt már csak fehérje gazdag kaját célszerű!

2011. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha evés után nem fekszel le rögtön akkor oké. Mondjuk este 10 kor eszel, 11kor fekszel le.


Szerintem egy havi kihagyás sok, de már én is tapasztaltam, hogy egy két hét kihagyás után nagyobb súlyokkal dolgoztam.

2011. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 5. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja 1 havi kihagyás elég sok. A 6 után nem evés pedig tévhit, nyugodtan egyél, legutolsó kaja valami hosszú felszívódású fehérje legyen.
2011. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Saten ‫҉ ***** válasza:

1. a hat után evés baromság

2. Időnként jót tesz a pihenő, de 1hónap sok. 1 hét pont optimális

2011. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is!
2011. jan. 6. 09:58
 7/7 Da puta madre ***** válasza:
Én 1030-kor, vagy 11kor szoktam utoljára enni, túrót. Sőt, olyan is volt, hogy éjjel is lejártam enni, turmixolni. Ezt mondjuk nem ajánlom senkinek.
2011. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!