Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen diétát, sportot ajánlan...

Milyen diétát, sportot ajánlanátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, napokon belül 17. Még elsős koromban (tehát nem most) eléggé meghíztam (hónapokig fekvőbetegségben), és azóta csak néhány kiló ment le. Nem vagyok egy vészesen kövér valaki, 150centihez 60egynehány kiló. Jó, persze nagyon soknak hangzik ilyen magassághoz, de nem látszik annyinak, mint amennyinek hangzik. Tisztában vagyok avval, hogy fogynom kell, eddig csak a megerősítésre vártam. A nagy problémáim:

- milyen sportot kéne végeznem?

főleg itthon végezhetőre gondolok (ilyen időben nem lehet odakinn semmit, bérletre meg nincs pénz.)

- hogyan kéne étkeznem, a következő feltételek mellett?

nem én vásárolok be itthonra, nagyon gyakran csak tej van, zöldségek se sűrűn. ha bármiből light-ot kérnék, egyszerűen nem vennék meg.

be vagyok fizetve menzára, mert itthon nem minden napra jut főtt kaja, hétvégén kívül csak 1x-2x van


Főleg combról, hasról, fenékről és karról kéne. Jó, mondjuk ezek is a problémás helyek :D Nagyon nem tudom megválogatni mit eszek, ami van, slussz, de azt talán jó, ha megmondjátok, mit részesítsek előnyben.. meg ilyenek.. köszönöm előre!


2011. jan. 6. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs célzott zsírégetés.


Egyél valahogy otthon fehérjedúsan.


És 2 póló árából megvan egy bérlet.

2011. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ha úgy gondolod, hogy ruhákat vásárolok abból a néhanapi pénzemből, tévedsz... egy árva fitying nem sok, annyi sincs. Ruhákat szülinapra-karácsonyra-névnapra-sulikezdésre kapok csak, plusz a téli szezon :)
2011. jan. 6. 17:57
 3/4 anonim válasza:
há tfelülés fekvőtámasz,tornázz sokat...vagy valami melót kéne nézned azzal lehet igazán fogyni...legalább pénzed is lenne...
2011. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt hétvégi munkám, de a kedvenc báró úr úgy döntött, ezentúl férfiakat alkalmaz. Más meg nincs. De köszönöm a többi ötletet!
2011. jan. 6. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!