Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha meghúztam a...

Mit csináljak, ha meghúztam a lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Spárgáztam és meghúztam a lábam pedig mindig figyelek, hogy ne hajtsam túl magam, de most mégsem sikerült.


Sajnos nem sokára nagy szükségem lesz a spárgámra és nem tudom, hogyan tudnám a leggyorsabban a leghatékonyabban a helyére hozni.


Használok izomlazítókrémet, de az nekem nem igazán vált be, de valamennyit azért segít.


HA tudtok jó módszereket írjatok.

előre is köszi.


L/14


2011. jan. 9. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Izomlazító+pihenés.Esetleg menj el masszőrhöz,ha megteheted.
2011. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Húzd meg a hajad is! :D
2011. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsót likeolom :D
2011. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engedd meg, hogy segítsek alapjaiban feljavítani, amit csinálsz, ugyanis most sajnos nagyon rosszul csinálod, ahogy a köztudatba bebetonozódott tévhitek miatt a legtöbben.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

Erre a kérdésre válaszként leírtam mindent, amire csak szükséged lehet.

Kifejezetten kérlek, hogy ha bármi nem világos abban, amit leírtam, vagy egyéb kérdésed lenne, azonnal írj, nagyon szívesen segítek!

2011. jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!