Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi növelhetné legjobban a...

Mi növelhetné legjobban a tömegem?

Figyelt kérdés
Edzeni szeretnék és ha tömegnövelőt veszek mit kell nézni mi legyen benne sok ami igazából növeli a tömegem vagy van valamilyen étel ami jó a tömegnöveléshez?14 F
2011. jan. 9. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen idős fiúkat, akik izmosak...ahh, annál szexibb nincs is. :)) Sok sikert, majd küldj képet magadról .:) 17/L
2011. jan. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehérje+ch
2011. jan. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Belissio válasza:
5g/testsúlykilogramm vagy több szénhidrát naponta és ~1,5-2g/tskg fehérje naponta. Nem tudom milyen súlyú vagy, de kb. így kéne felszorozni. A legjobb: csirkemell+rizs! De a tömegnövelő önmagában nem instant izom. Ha nőni akarsz sokat kell enni! És nehogy azt hidd hogy sokat eszel. Egyszer utána kell számolni miből mennyit eszel egy nap, sok oldalon meg lehet nézni mibe mennyi szénhidrát és fehérje van. Tömegnövelőt olyat vegyél amibe kb. 20-30% fehérje van. Mostanában a legjobb a Jumbo! Mondjuk attól fostam mert nagyon bika adag, de a Jumbo professional az fasza. De ez sem segit ha szar az edzésed, vagy nem jó az étkezésed! Napi 5-8 étkezésbe szétosztva! A szénhidrátot pedig nem csokiból kell bevinni!
2011. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolsó jól elmondta. kaja-edzés-pihenés. és ne cigizz ne igyál. ennyi.
2011. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na fain végre jó válaszokat kaptam első és a harmadik a legjobb ;D
2011. jan. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!