Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Azt olvastam, hogy ha este...

Azt olvastam, hogy ha este tornázik az ember akkor inkább izmosodik, de ha reggel akkor az sokkal zsírégetőbb. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Sokszor csak dálután vagy este van időm itthon kazettára tornázni. Még csak most kezdtem el pár napja. Érdekelne,hogy ha esetleg reggel tornáznék akkor annak sokkal zsírégetőbb lenne a hatása?
2011. jan. 22. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Bizonyos körülmények között éhgyomorra kardiót végezve jobb a zsírégetés intenzitása, és ha este edzel, akkor hamarabb van lehetősége pihenni a szervezetednek, így egy kicsivel jobb a regeneráció. De ezek a hatások kevéssé számottevőek, egyéb kisebb hatások esetlegessé teszik, hogy egyáltalán lesz-e ennek jelentősége.

A konklúzió: Mindegy, mikor tornázol.

2011. jan. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!