Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gond ha megkészítem a fehérje...

Gond ha megkészítem a fehérje vagy creatine turmixot egy nappal az elhasználása előtt?

Figyelt kérdés
Ma délután elkészítettem a holnapra bevenni való két adag(reggel és edzés után) protein turmixomat. Hülyeséget csináltam vagy teljesen mindegy hogy akkor egyből frissen fogyasztom vagy már kész van? És mi a helyzet a creatine esetében? azt nem szedek viszont arra is érdekelne, hogy gond-e ha pl azelőtt egy nappal már megkeverem
2011. jan. 23. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát én amikor este izzok turmixot, és nem mosom el a shakert akkor marad az alján pár csepp.

Reggelre nem a legjobb a szaga.


a biztonság kedvéért tedd be a hűtőbe

2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
a kreatin folyadékban gyorsan bomlik
2011. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

folyadékban gyorsan bomlik? szoval készítsem a bevétele elött, vagy ez mit jelent?


Engem az érdekel hogy hatásában veszíté valamit, ha holnapra elkészítettem a két adag Volumass proteinemet? és pl ha creatinet szednék és feltöltés időszakban lennék és 4 flakonba elkészíteném a holnapi 4 adagot vizzel akkor lesze valami gond vele?

2011. jan. 23. 18:13
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
te nem tudsz magyarul?szerinted mit jelent hogy gyorsan bomlik folyadékban?
2011. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kíméljetek az ilyen két szavas válaszokból, de tudom hogy mit jelent csak azért kérdeztem meg hogy egy normális magyarázatot kapjak.
2011. jan. 23. 18:24
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
B*zdmeg...Ha gyorsan bomlik folyadékban az a fos akkor szerinted ki lehet keverni 1 nappal használat előtt?
2011. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És még csodálkoznak az embere, hogy akik kondiznak meg kiegészítőket szednek azokat mindenki butának tartja
2011. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Gyakor ***** válasza:

Igen, valószínűleg neki is attól ment el az esze mert hát a konditeremben aztán bomlanak az agysejtek :) hát még ha tápkieget is eszel huhuu...

Valahogy így gondoltad,nem? Érdekes gondolatmenet:)

2011. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem, arra gondoltam hogy az ilyen fafejűek miatt élnek a sztereotípiák.
2011. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy normálisan feltett kérdésre ha nem lehet kulturáltan válaszolni arról én nem tehetek. Abban viszont tényleg hibáztam hogy itt próbálok meg pontos infókat megtudni dolgokról, mivel itt bárki jött ment beszólhat, és erre remek példák az előző hozzászólok akik egy visszakérdezésre b*zdmegelnek és mocskolják az olyanokat akik nem tapasztaltak valamilyen téren és esetleg a biztosabb válaszért újra felteszik a kérdést, remélve hogy egy kielégítő választ kap. Akinek nincs türelme az emberekhez az ne foglalkozzon velük, és ne válaszolgasson kérdésekre, vagy ha ideges vagy menj és vezesd le valahol, vagy valakin. Kíváncsi lennék az ilyen emberekre személyesen, mert akármennyire is azt mondod hogy "egy bunkó köcsög" vagyok, az ilyen pocskondiázásból és ok nélküli mocskolódásokból csak az derül ki, hogy veled nincs amit kezdeni. Könnyű itt osztani az eszt elektrónikus formába, szerintem ha nem jött össze az életed úgy ahogy te szeretted volna, azért még nem kell a nagyot adni itt a semmiért.
2011. jan. 23. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!