Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gond ha megkészítem a fehérje...

Gond ha megkészítem a fehérje vagy creatine turmixot egy nappal az elhasználása előtt?

Figyelt kérdés
Ma délután elkészítettem a holnapra bevenni való két adag(reggel és edzés után) protein turmixomat. Hülyeséget csináltam vagy teljesen mindegy hogy akkor egyből frissen fogyasztom vagy már kész van? És mi a helyzet a creatine esetében? azt nem szedek viszont arra is érdekelne, hogy gond-e ha pl azelőtt egy nappal már megkeverem
2011. jan. 23. 17:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

És most teljes szeretettel várom a válaszod, amiben kb a következő fog állni, esetleg más szavakkal kerítve:


"hu*e gyerek ba*meg jard ujra az elso osztaly k*csog ha nem ertesz valamit es ne pofazz"


Köszönöm erre nem lesz szükségem. További kellemes estét :)

2011. jan. 23. 18:58
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

te debil vagy b*zdmeg?Nem fogod fel?HA GYORSAN BOMLIK AZ A TELIBEB*SZOTT KREATIN NEM LEHET KIKEVERNI.Nem érted meg?

Ha bárány lennél éhen halnál mert nem tudnád hogyan kell legelni...

2011. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem, idegileg labilis vagy tényleg :)
2011. jan. 23. 19:40
 14/16 anonim ***** válasza:
40%

nem inkább te vagy olyan hülye mint a segg?

Bár eddig csak ketten mondtuk lehet kell még vagy ember aki szarrá olt hogy rájöjj

2011. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerinted viccből 8. a toplistán?

Menj és inkább kapálj aknamezőt.

2011. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

h4x0rnak tudása alapján előttem lenne a helye a toplistán, csak az ilyen finomanszólva is nehéz felfogású emberek miatt, mint te, kérdező nem jár már ide.


Amúgy nem értem, miért lenne nagy cucc beletenni a shakerbe, utána simán össze tudod rázni bárhol vízzel...


És a kreatint tényleg nem ajánlatos bekeverni, mert gyorsan bomlik, értsd bekevered és lóf@szt nem ér, ha tárolgatod.


Ha normális stílusú válaszokat akarsz kapni, akkor ne értetlenkedj, esetleg olvass utána a dolgoknak, mert minden megtalálható az interneten.

2011. jan. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!