Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés (14/F) Mit...

Tömegnövelés (14/F) Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 176 cm és csak 60kg!! Eléggé szálkás vagyok, de vékony. Hogyan lehetnék vastagabb(izmosabb)? Ja, és renszeresen focizok csapatban.
2011. nov. 2. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen max egy vaságyat.
2011. nov. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sven válasza:
Ennyi idősen még ne gondolkozz ezen. A tested még évekig fejlődésben lesz. A rendszeres foci nagyon jó, ez maradjon is meg. 4 év múlva meg bármelyik edzőterem szívesen fogad. A lényeg, hogy szakemberrel kezd meg az edzést. Nem lesz itt gond. :)
2011. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 14 évesen kezdtem el kondizni, most 23 éves vagyok és gyanús hogy teniszkönyököm lesz! ha nagyon izmosodni akarsz, kérdezd ki egy edző véleményét, menj el egy edzőterembe, nézz körül, keress ott egy edzőt, beszélj vele! én saját magamtól kezdtem el az edzést, és ez is lett a végzetem. jobb az ha van melletted egy szakember aki néha megnézi hogy mit hogy csinálsz! korodat tekintve pedig 16-17 éves korodig bőven ráérsz, addig maradjon a foci + még úszhatsz is!
2011. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az úszást javaslom egyelőre, a foci mellett. Én is úsztam jó pár évig és meg is lett az eredménye, szóval csak ajánlani tudom. Ez egy jó alapot képez majd későbbre, amikor kezded a súlyzós edzéseket. Egyelőre azonban még nem ajánlom, ha csak nem Vörös Zoli unokaöccse vagy! :D
2011. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vörös Zoli (L) :D
2011. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyuszi! Ne írogass ilyeneket! Tudhatnád, hogy az igazi nők nem szeretik a kigyúrt pasikat! :D
2011. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!