Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék kondizni,50kg...

Szeretnék kondizni,50kg vagyok rögtön 20kg-al kezdeni a fekvenyomást az túlzás?

Figyelt kérdés
Edzéstervet kéne összeállítani de nemtudom ki tudna összeállítani nekem egyet.
2011. jan. 29. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:

saját magadnak állíts össze egy edzéstervet !!!

[link]

itt néz szét!

2011. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyébként 20kg egyáltalán nem túlzás.... de te tudod mennyit bírsz..
2011. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
20 kg csak a rúd... mi lenne ebben a túlzás... a fekve nyomás ott kezdődik, hogy meg tudod mozdítani a rudat...
2011. jan. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Da puta madre ***** válasza:
100%

Ja, 20 kiló, az már egy egész rúd...:)

Ezekkel az "állítsatok nekem össze egy edzéstervet" kérdésekkel alapvetően az a baj, hogy semmit nem tudunk rólad, sportoltál-e valamit eddig, milyen szinten vagy, hány éves vagy..... Na meg aztán, ha meg is csinálná neked az ember, illetve nektek, akkor mi a biztosíték, hogy be is tartod, komolyan veszed? Semmi. Azért meg nem érdemes agyalni, hogy utána fogd a tervet, aztán szépen betedd a fiók aljára...

2011. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Da puta madre ***** válasza:
100%
Csinálj alapozó edzést, megtanulod használni az izmaidat, a gyakorlatokat helyesen végezni, addig meg olvass a témában. 20 kiló nem sok, ha túlzásnak gondolod, és nem megy, akkor végezz fekvőtámaszt, tolódzkodást, szóval erősítsd fel a melledet fekvenyomás nélkül addig, amíg nem megy.
2011. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de megy, fekvőzni szoktam 30-at simán megcsinálok. Csak mivel 18 éves vagyok és 48 kg nem akarom magam tönkrevágni a súlyokkal.
2011. jan. 29. 13:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen már miért vágnád tönkre magad??? Ha helyesen végzed a gyakorlatokat nem vágod tönkre magad, főleg nem 18 évesen....
2011. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Da puta madre ***** válasza:
Írj egy e-mail címet!
2011. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
budbeer@freemail.hu
2011. jan. 29. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!