Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy másfél éves kondizás...

Egy másfél éves kondizás teljesítménycsökkenéssel jár például futásból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most szeretnék elkezdeni kondizni járni és érdekelne, hogy az esetleges (és remélem bekövetkező) súly-izomnövekedés járhat-e teljesítménycsökkenéssel futásból, függeszkedésből stb...?

Ez mind azért érdekel, mert rendőrközépbe vagy rendőrtisztire szeretnék jelentkezni ahova 60 kg-al kell 25-öt kinyomni. Nos nekem talán megy a kettő.

Esetleg, ha eljárok kondizni akkor a futásra is gyúrjak rá? Mert ez azt eredményezné, hogy heti nem 3szor, hanem esetleg 4szer kéne lejárnom. Gondolom én.


2011. jan. 30. 11:25
1 2
 1/14 anonim válasza:

heti 3 edzés bőven elég egy megfelelő edzéstervvel, étkezéssel.

futás mellett. az kardio lesz így a többi mellé..

hány éves vagy?

2011. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

18/F 183 cm 62 kg


Amúgy azon gondolkodtam, hogy heti 3 edzés futás nélkül nyáron heti 1-2 futás itt a környéken. Mellette kondi...A 2 nem fér meg a suli mellett szerintem.

2011. jan. 30. 12:54
 3/14 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tömegnövelő és/vagy tápkieg. használata ajánlatos?
2011. jan. 30. 12:57
 4/14 anonim ***** válasza:

creatin monohidrát fehérje multivitamin és rendes kaja!

[link] ezt olvasd végig itt tudsz nézni kiegeket [link]

[link] edzésterv

amit ajánlanák 100% whey protein kreatin monohidrát multi pro pak és dextróz malto kombó edzés utáni turmixba

2011. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
még azzal kiegészíteném h a tárca szab határt a dolognak mert kilehet egészíteni glutamin bcaa izületvédő stb...
2011. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha 60 kilóba akarsz 25-öt nyomni, akkor nagyon bele kell húznod. ez egy szálkás izomzatod igényel, magyarul: a kondi mellett muszáj futnod is. a testépítéstől csökkenhet az a mennyiség,amennyit le bírsz futni, ennek oka a testsúlynövekedés(nehezebb vagy, jobban kell dolgoznia a szivednek és a tüdődnek)
2011. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Úgy látom akkor a kondi mellett valóban futnom kell. Remélem bírni fogom a suli mellet ezt mind. Köszönöm az eddigi tippeket.


Mondjuk azért annyira "agyon-fehérjézni" nem szeretném magamat, remélem menni fog ilyen szerek nélkül is. Ha nincs változás akkor a "zsebembe nyúlok" egy kicsit :)

2011. jan. 30. 15:27
 8/14 anonim ***** válasza:

nem akarom agyonfehérjézzni magam ...

már nem azér de a fejlődéshez 2g /tsg fehérjét kell bevinned azaz 124 g fehérjét ezt rendes táplálékkal is beviheted pl csirke stb de edzés után a tejsavó ehérje a legjobb és nem is vlami drága!lásd cytogen whey pro.a multi vitamin alap

2011. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul írtam. Ezekkel a kiegészítőkkel nem szeretném magamat telenyomatni. Ha lehetséges akkor azok nélkül szeretnék fejlődni.
2011. jan. 30. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
nem értesz még ehhez a sporthoz
2011. jan. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!