Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha fogyni, ugyanakkor izmosodn...

Ha fogyni, ugyanakkor izmosodni is szeretnék, akkor edzés után egyek valamennyi szénhidrátot, vagy ne?

Figyelt kérdés
Holnaptól elkezdek fehérjét szedni, és még intenzívebben mozogni. Egy oldalon azt olvastam, hogy még diéta után is jó (az izmok miatt), ha edzés után (a fehérjén kívül) némi szénhidrátot is fogyasztunk. Ti mit mondtok?
2011. febr. 2. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Először növelj tömeget,utána szálkásíts(a kettő együtt nem nagyon megy)edzés után az izmoknak szüksége van ch-ra!
2011. febr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gyakor ***** válasza:
Mégpedig gyorsan felszívódó ch-t, köznapi néven valamilyen cukrot. 1g/tskg-nyi adagot edzés után beguríthatsz.
2011. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szőlőcukor?
2011. febr. 2. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire szigorú a diétád. Mondjuk én szálkásításkor is 1 banánt be szoktam nyomni edzés után, persze a turmix mellé.
2011. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az a helyzet, hogy kb. 10-15 kg túlsúly van rajtam.

Abból indultam ki, hogy a nagyobb izomtömeg több kalóriát éget el, így gyorsabb a fogyás is, szóval ezért szeretnék "tömeget" növelni. De ha előbb kezdem a tömegnövelést, és utána a szálkásítást, akkor nem fogom kihízni a mostani ruhámimatxD Már csak azért, mert ha az izomtömeg nő(ami tök jó), viszont a zsr még marad egy ideig, akkor egy darabig még kövérebb leszek. ami nem jó.

2011. febr. 2. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha :) Olyan mértékben nem fogsz izomtömeget növelni, hogy új ruhákat kelljen venni, ez tuti :)


De Ciklikus Ketogén Diéta sztem segíthet a problémádon:

[link]

2011. febr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nnna ez érdekel, köszi:)) Megy a zöld:))) Köszi
2011. febr. 3. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!