Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » én egy 18 éves srác vagyok és...

én egy 18 éves srác vagyok és most szeretném elkezdeni szedni az ababolt és szeretném ha irnátok róla előnyét hátrányát mien hatása vagy meg mindent?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az az ababol? Mert én ilyet nem ismerek. ha kox, akkor annyit mondok, hogy a te tudásoddal, és tapasztalatoddal óriási f@szságnak tartom.
2011. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne szedj olyat, amit le sem tudsz írni...

mien=milyen, tehát először a tankönyveket forgatnám..

2011. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pozitív hatása az anabolnak? hmmm.. felpuffasztja az izmaid (megfelelő edzés, kaja mellett)

de főleg negatív hatás: mérgező, már 4 hét szedésnél bőven kimutatható károk lesznek a testedben.

és másik káros hatás, kevésbé fontos, de ha szteroidokat stb. szedsz tényleg lerobbansz mielőtt eséjed lenne közelítőleg olyan erőt, eredményt elérned edzésben, mint azok akik itt neked válaszolnának és segíthetnének normális, hatékony edzést kialakítani. csak ennyi.

2011. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
anabol bocsi nem jól irtam le
2011. febr. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!