Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék valamit mozogni,...

Anc kérdése:

Szeretnék valamit mozogni, főleg táncra gondoltam. Mit válasszak és hol kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, ami főleg a combot, a farizmokat mozgatja meg, és a vállakat szélesíti. Mivel eléggé tériszonyos vagyok, nem tudok cigánykerekezni, kézenállni és a hajlékonyságomról sem vagyok épp híres, az ezt megkövetelő sportok nálam kizárva. Más sporttal kapcsolatos tippeket megköszönnék, de főleg táncolni szeretnék. Leginkább szólóban érdekelne, de nem tudom, mibe kezdjek bele, meg hogy egyáltalán, melyik tánciskolában, egyesületnél. Tudnátok tippeket adni? Ti miket csináltok? Az újdonságokra is teljes mértékig nyitott vagyok, de már egy ideje nem csinálok semmit tartósan, és kezdem unni a tespedést.
2011. febr. 7. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Comb,far.Konditermi súlyzós edzés,vagy spinning.

Váll.Szintén a konditeremben.

Meg beiratkozhatsz pihenőnapokon salsázni.

2011. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem szeretem, de amiket itt felsoroltál... abból én a Zumbát tudom neked ajánlani (mondjuk az főleg a feneket...), félig meddig tánc :D
2011. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
(Az előző) rákeresel a neten, szerintem rengeteget találsz. de ha nincs semmi szimpatikus, akkor menj fel a www.folyondar.hu honlapra, ott van ilyen edzés.
2011. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!