Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Könnyített testneveléssel...

Könnyített testneveléssel megbuktathat a tesitanár?

Figyelt kérdés
Túlsúly, vérnyomás és látás problémák miatt fordultam szüleimmel ifjúsági orvoshoz testnevelési felmentésért. Könnyített testnevelési papírt kaptam, s az orvos azt mondta hogy ezzel nem kell megcsinálnom az olyan gyakorlatot amit nem tudok. A tanárom azt sérelmezi hogy a doktor nem írta bele a papírba hogy milyen gyakorlatokat nem kell végezzek, s minden órán megfuttat, illetve a gyakorlatot is számon kéri s a papír ellenére meg akar buktatni. Megteheti? Tesi tanárok illetve ifjúsági orvosok válaszait várom elsősorban.
2011. febr. 14. 12:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem buktathat nekem is volt egy ilyen hülye tesi tanárom ha elfáradsz hagyd abba szard le amit mond a tanár. Szólj apádnak vagy anyádnak hogy tegye helyre a hülye tanárodat mert ez is el van szálva magától
2011. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Én simán buktatnálak... Többnyire az a probléma, hogy lusta vagy, és nem is akarod csinálni.

Fogyj le, hordj kontaktlencsét, és minden rendben lesz.

2011. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Figyelj ! Nekem pont ilyen problémám volt. Anno nagyon vékony voltam és magas ! A tesu tanárom egy tahó állat volt. Meg akart húzni. Az orvos adott 2-es felmentést. Ami neked van azt jelenti, hogy Te szabhatod meg a határt ! Éppen azért könnyített. Meg mondod hogy Tanár úr, ez a gyakorlat most nekem túl sok nehézséget okoz a testi koordináció fenntartásában.


Meg akart húzni, de a tanári kar leszavazta az értekezleten hogy ne csesztessen az orvos adott 4-es felmentést, teljeset. Utána már csak könyvtárba jártam.


Azt kell mondani, hogy úgy érzed ezt nagy nehézségekkel alig vagy képes megcsinálni és hivatkozz az orvosra hogy ezt vagy azt sem engedi ha nem megy. Éppen ezért könnyített, nem lehet benne minden mert nem képes senki felmérni a pontos mozgáskoordinációnak a teste labilitására gyakorolt hatását.


Mond azt a tanárnak, hogy ezt nem engedte az orvos, az már ógysem emlékszik és nem fog egy orvossal szívózni a tanár, és mondjál néhány szakszót, mintha az orvos ezt mondta volna és hivatkozz rá. Mindeküzben ártatlan képet vágjál.

2011. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mindannyian a sportolást, mozgást akarjátok megkerülni...
2011. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Minden testneveló tanár egy bunkó, általában hatalommániás, és a gyerekeken éli ki, h magát, h ő a jani... Szard le... Lobogtasd a papírt, nem buktathat meg.
2011. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már nem azért mondom, de ha túlsúlyos vagy, akkor miért kérsz felmentést? Pont neked kéne a legszorgalmasabbnak lenni tesiórán, hogy lefogyj.
2011. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én osztálytársam nagyon durván túlsúlyos volt(ugye ehhez társult neki is a magas vérnyomás is), de mégis 5ös volt tesiből (meg emellett minden másból is) felmentés nélkül!

Futott, bukfencezett, csinálta amit kell.. A törekvését és a kitartását honorálta a tanár és neki nem kellett mondjuk kötelet másznia.. Elég volt csimpaszkodnia rajta x ideig.. Szóval felmentés illetve egyéb orvosi papír nélkül is kapott némi engedményt.. A tesi tanár nem gyökér, majom! Ő nem akar neked rosszat! Nagyon jól tudja mi a helyzet még akkor is , ha te ezt nem így gondolod...

Ha látná benned a lelkesedést és az akarást akkor nem így viszonyulna hozzád...

Tuti nem csak futásra vagy szekrény ugrásra, kötél mászásra kaptok osztályzatot..

És, hogy válaszoljak is a kérdésre.. Igen megbuktathat.. Aztán annyit tehetsz még utána, hogy elmész az orvoshoz és kérsz tőle egy teljes körű felmentést a pótvizsgára... De én még mindig nem ezt a felmentősdit ajánlom!

2011. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az olyanok, mint te, szoktak utána depressziósak lenni hogy a miért az izmos fiúk/vékony lányok tetszenek az ellenkező nemnek, és hogy ez milyen igazságtalanság
2011. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nemcsak én vagyok ezen a véleményen...
2011. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Had engedjen meg magának a történet egy kicsi kiegészítést. Ezelőtt héten hétfőn a tanár megengedte hogy kosarazzak. Gondoltam végre megjött az esze ugyanis nem csinálom azt amit nem tudok de még is mozgok. Francokat. Szerdán kijelentette, hogy na most akkor kezdjünk valamit a túlsúllyal. Aznap 20 kört kellett megtennem ilyen fél tesiteremnyit meg nagy csomó karkörzés nyújtás a tüdőm majd kiköptem, 2 napig fél lábon jártam. De gondoltam nem baj, legalább meglátja a tanár hogy csinálnám én de nem tudom. Francokat. A héten hétfőn megcsinálta ugyanezt velem, vagyis nem, megkecsegtetett a bukással s megint kiköpette a belem. Mindezt úgy, hogy nyugodtan azt mondhattam volna neki ezt most hagyjuk mert tényleg a tüdőm szétmegy. De nem tettem, azért hogy megmutassam neki. De attól tartok van akkora fafeje hogy nem érinti meg a dolog... S a tegnapi megbuktatlak szöveg miatt írtam most hogy megteheti-e papír ellenében.
2011. febr. 15. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!