Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Könnyített testneveléssel...

Könnyített testneveléssel megbuktathat a tesitanár?

Figyelt kérdés
Túlsúly, vérnyomás és látás problémák miatt fordultam szüleimmel ifjúsági orvoshoz testnevelési felmentésért. Könnyített testnevelési papírt kaptam, s az orvos azt mondta hogy ezzel nem kell megcsinálnom az olyan gyakorlatot amit nem tudok. A tanárom azt sérelmezi hogy a doktor nem írta bele a papírba hogy milyen gyakorlatokat nem kell végezzek, s minden órán megfuttat, illetve a gyakorlatot is számon kéri s a papír ellenére meg akar buktatni. Megteheti? Tesi tanárok illetve ifjúsági orvosok válaszait várom elsősorban.
2011. febr. 14. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy tesiterem az olyan 20 méter hosszú 15 méter széles lehet az 35*2= 70 méter, abból 20 az 1,4 Km, de mivel nem teljes szélességében használod ki a termet, így csak a táv olyan 60%-át teszed meg 840 méter, ami annyira nem sok...

Emellett csinálsz pár karkörzést, hát sajnállak...


Én edzésnapokon 2 órán keresztül súlyokkal edzek magas intenzitással.


Intervallum kardiokon 3-4 km-t futok, mellé ellipszis, mellé bicó... és érdekes nem lihegek fél napig, hanem jól érzem magam, miután kijöttem az öltözőből...


Lehet le kellene fogyni, és mozogni kellene, nem?

2011. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
na, nekem is hasonló a problémám.... járok a suli védőnőjéhez és azt mondta hogy sem akar engem futtatni, mert van más megoldása annak hogy lefogyjak... apránként haladva de már fogytam keveset... és mondta, hogy nem várja el tőlem akkor sem ha lefogytam, hogy én kilométereket fussak, vagy olyan gyakorlatot csináljak meg amit az alap képességeimmel nem tudok végrehajtani... ja és ha aki írta pajzsmirigyes??? akkor hogy fogyjon le észkombájnok...
2014. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!