Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » El magyarázná valami okos...

El magyarázná valami okos ember hogy miért nem lehet fogyni és izmosodni egyszerre?

Figyelt kérdés

Akkora egy hülyeség szerintem! Miért ne lehetne? Minden lehetséges!

Csak magyarázza el valaki és akkor talán megértem!


2011. febr. 14. 16:00
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ennél nagyobb hülyeséget akarattal sem írhattam volna.Szálkásításkor mióta nő az izomtömeg?
2011. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
akkor olvasd el még egyszer figyelmesen amit írtam,és gondolkodj el egy kicsit az egészen.és vesd össze a kérdező kérdésével is.
2011. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
azért mert jobban látszanak az izmaid nem izmosodsz.És akkor kicsit gondolkodj el.Ha úgy értelmezném ahogy te írtad(vagyis hogy az is izmosodás hogy jobban látszanak az izmok)akkor mi a f*szomnmak ez a kérdés meg a válaszod?A szálkásításnál alap hogy jobban látszanak az izmok mert az a lényege.De nem nő a tömeged(vagyis nem izmosodsz)
2011. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
aki szálkás az is izmos,hiszen jól látszanak az izmai.vagy aki nem nagydarab izmos,hanem inkább csak kidolgozott az nem is számít izmosnak? és nem csak teljes szálkásító étrend létezik,tehát ügyesen néha félrekajálva megfelelő edzés mellett lehet fogyni zsírból és izmosodni egyszerre.ez lenne a lényege annak,amit írtam.
2011. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Csakhogy amit írtál, az hülyeség. Félművelten próbálsz tanácsokat osztogatni. A szálkásításkor soha a büdös életben nem fog nőni izomtömeg. Ennek nagyon egyszerű oka van, amit te semmilyen étrenddel nem tudsz "kicselezni". Az, hogy jobban látszódnak az izmok, az a szálkásítás lényege cseszd meg, nem lesz attól nagyobb izomtömeged.
2011. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

tegnap 21:13 te nem vagy normális b*zdmeg...

Azt hiszed hogy reggel edzek és rákajálok akkor reggel nő az izom és este meg nem eszek ch-t tehát akkor szálkásodsz?

Vagy 1 hétig így 1 hétig úgy?Legalább olyan ugatna aki valamit tud az egészről.Arra nem is gondolsz hogy a zsírbontás akkor indul meg ha leüríted az izomglikogént ami nem 1-2nap a tömegelés meg azzal kezdődik ha feltöltöd a raktárakat.Sakkozz inkább

2011. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam róla egy szaklapban, hogy két hetes ciklusokban váltogatva van értelme tömeget növelni és szálkásítani, így a zsírosodás visszafogottabb, de persze a tömegnövekedés is, van, aki így csinálja, és eredményesen. De ilyen módon ugyanannyi idő alatt persze jóval kevesebb izmot lehet felpakolni, az egyetlen előnye, hogy a testzsír alacsonyan marad végig, szóval ez inkább azok módszere, akik csak a jó külsőért edzenek, versenyzőknek értelmetlen és kevésbé eredményes.
2011. febr. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Na jó! Szinte minden válasz értelmes és azokban hiszek és köszönöm nekik a válaszokat de h4xOr-ból a tököm tele van!

Az mindenhol mindenkit hülyesgyerekezik, káromkod és mindig azt akarja hogy neki legyen igaza! Kapd már be h4xOr!

A többiek válaszát köszönöm főleg azokét akik mondták hogy lehet izmosodni, szálkásodni és fogyni egyszerre! Éss igenis akinek nincs nagy testzsír százaléka az is izmos!!!


Aki nem izmos az max az újszülött és ez: [link]


[link]

2011. febr. 15. 13:00
 19/29 anonim ***** válasza:

Hadd csillapítsam kicsit a kedélyeket és tegyem rendbe a fejeket!

Kedves Kérdező! Egyszerre izomtömeget növelni és zsírt leadni nem tudsz. Megmutattam a linket, ami elmagyarázza, miért. Az "izmosodás" szót olyan értelemben használni, hogy izomnövekedés nélkül pusztán elkezdenek jobban látszani az izmaid, téves szóhasználat. Izmosodni annyit jelent, hogy növekszik az izomtömeg. Ha pedig az izomtömeged megtartása mellett zsírt adsz le, akkor elkezdenek jobban kirajzolódni az izmaid, ezt nevezik úgy, hogy szálkásítás, ennek a szónak ez az egyetlen valódi jelentése. Tehát mindkét szót a korrekt értelmében használva nem tudsz egyszerre izmosodni és szálkásodni, vagyis izomtömeget felszedni és zsírt leadni. Az általam mutatott link elmagyarázza az okokat, ha nem világos, javaslom, olvasd el annyiszor, ahányszor csak kell, és olvass utána máshol is!

Az egyszerre úgy értendő, hogy egy időben, vagyis az edzésed és a táplálkozásod hatására időben párhuzamosan bekövetkezően. Tehát nincs olyan, napról napra állandó jelleggel felszedsz valamennyi izmot (és sajnos ilyenkor bizonyos mennyiségű zsír is elkerülhetetlenül feljön) és leadsz valamennyi zsírt. Persze olyat lehet, hogy egy hónap alatt felszedtél izmot és a leadtál zsírt, de csakis úgy, hogy mondjuk két hétben tömeget növeltél, és ez alatt feljött x izom és y zsír, a másik két hétben pedig szálkásítottál, azaz az izomtömeged megtartottad, és közben lement z>y zsír. A lényeg: azonos időszakban vagy tömeget növelsz, vagy szálkásítasz! Ezt el kell fogadnod, mert ez pusztán bizonyított tény.

H4xOr modorával a legtöbbször én sem értek egyet, viszont érthető, hogy kiakad, ha értetlenséggel találkozik. Hidd el, ő ért hozzá, ezért ha szeretnél hozzáférni a szakértelméhez, szerintem inkább kérd a tanácsát, ahelyett, hogy vitatkozol vele!

2011. febr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

h4xOr válasza:

06:11

Nos,nem egészen erre gondoltam.De bocsáss meg,hogy egy kis nyitottságot vártam el tőled.további jó edzést!


kérdező,itt egy link nézd meg,hasznos lehet,bár angolul van. http://www.youtube.com/watch?v=8k8P8aP5SAA&feature=related

2011. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!