Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen elliptikus trainer...

Milyen elliptikus trainer ajánlott egy kezdőnek, aki fenékből akar fogyni és formálni azt?

Figyelt kérdés
Mert láttam már 6 Kg - os lendkerékkel és 18 Kg - ossal. Mi a különbség és melyiket érdemes megvenni?
2008. jan. 31. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Egyiket sem. A lendkerekes gépek nem alkalmasak edzésre, mivel a lendület tartja mozgásban a szerkezetet, a kifejtett munka minimális. Nem véletlen, hogy fitnesstermekben soha nem találkozol ilyenekkel.Tudom, hogy divat most az elipszistréner, és az az igazság, hogy van is olyan, amin lehet eredményesen edzeni, ezeknek az ára csak kicsivel van 1 millió Ft alatt, tehát otthonra nem éri meg. Esetleg használtan kapsz 200 körül.

Én mégis inkább a futógépet ajánlom fogyasztásra, fenékedzésre pedig lépcsőzőgép a tuti. Sajnos olyan gép nem létezik, ami mindenre jó.Ezért jó terembe járni, mert ott mindenféle gép van.

Ha mégis vennél otthonra csak elekrtomágneses rendszerűt vegyél, mágnesfék, lendkerék, szalagfék mind olcsó és rossz konstrukció. (ezért vannak tele "alig használt" gépekkel az internetes hirdetések, miután lelkesedésből megveszik, rájönnek, hogy szar, aztán eladnák féláron)

2008. febr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!