Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van nagyon kirepedezve...

Miért van nagyon kirepedezve a párom bőre? Lehet ez csupán sok edzés miatt? Ugye semmilyen doppingszer nem áll a dolog mögött?

Figyelt kérdés

Sok helyen annyira ki van repedezve,mintha meg égett volna valamikor.Nagyon ki van száradva a bőre,állandóan keni olajokkal és minden egyéb dologgal.Nem szeretném tőle megkérdezni,mert félek,hogy úgy venné le,hogy nem tetszik nekem és esetleg visszataszítónak tartom.Nem így van,nagyon is tetszik minden rajta.Egyszerűen csak feltűnt és szemet szúrt a dolog,mert nem egy két olyan dolgot hallottam már,hogy a fiúknak "átszakadt",kirepedezett a bőre a sok doppingszer+kondi miatt.

Csak magában az edzés is produkálhat ilyen tüneteket?


2011. febr. 22. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a szexhez és a párkapcsolatokhoz? A párod keveset iszik és sokat izzad, a bőre dehidratálódik, ennyi.
2011. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

magában az edzés nem okoz ilyet,ha normális ütemben csinálja.De ha tömegnövelőt szed akkor igen.olyan ütemben nő az izomzat,vagy a zsír réteg,hogy a bőr nem bír hozzá igazodni és szakad

ahogy leírtad

2011. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tömés válasza:
Ha pattanásos is, akkor igen, amúgy nekem is van csomó striám, pedig nem koxoltam.:)
2011. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tömés válasza:
16:37 Gratulálok, ezt anyád mesélte?
2011. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De ha a terhességi csíkokra gondolsz (stria) akkor az amiatt keletkezik, hogy hirtelen megnyúlik a bőr (vagy mert sok zsír, vagy sok izom halmozódik fel alatta). Aki szteroidokat szed, azoknál gyakori, mert nagyon hirtelen izmosodnak meg. De lehet simán túl sok edzés vagy hirtelen fogyás miatt is.
2011. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a szexhez? Talán a farkán van kirepedezve?
2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsi a rossz kategóriáért.Mivel a páromról van szó,ezért soroltam inkább a párkapcsolatok kategóriába.

Az egész élete edzésből áll,ez a munkája.Nélkülözhetetlen a munkájához.Elvileg fokozatosan alakította ki magának a mostani kinézetét,már 4. éve,hogy ebben a szakmában van.

2011. febr. 22. 16:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy agyatlan barom és túl sokat edz, nem jön rá, hogy többet árt a kinézetének, ha szétszakítja a bőrét.

Viszont tényleg nem kell ehhez kokszolni.

2011. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kreatintól simán lehet, nem kell ahhoz koksz.


Nekem a hátam olyan, hirtelen sokat nőttem

2011. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utolsó nem kéne így ugatni,ismered?
2011. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!