Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportnak találjátok a...

Milyen sportnak találjátok a lovaglást?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 11:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
A "legjobb sport" a világon.imádom.:)
2009. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Nincs jobb időtöltés a világon a lovaglásnál :) Amikor egy nyílt terepen vágtáztok, és megfeszülnek az izmai az akadályok előtt, amikor elugrik az valami fantasztikus érzés^^ "Nincs szebb dolog, annál, mikor sóhajotok egyszerre csendül, szívetek egyszerre dobban, mikor hevesen verő szívvel, az akadályok elé néztek, ugyanaz fut végig bennetek." 7 éves korom óta lovagolok, és röhejes aki csak annyit fűz a lovakhoz, hogy büdös állatok x'D A kutya az ember legjobb barátja,

de a ló írta a történelmet. Ha kialakul az a bizonyos bizalom és kötődés közted és egy ló közt (még ha nem is saját ló), akkor már elszakadni nem fogsz tudni tőle (: A lovaknak több eszük van annál,hogysem emberekre fogadjanak. :P

2010. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
szerintem nagyon jó sport mivel az állatokkal történő kapcsolat:) én személy szerint imádom a lovakat és a lovaglást is:DDDDD és nem vagyok kövér sem és ez is egy jó pont a lovaglásban , hogy nem leszel hájas.
2010. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nagyon jónak!
2011. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem bejön. Együtt kell dolgoznod egy másik élőlénnyel. Meg kell tanulnod viselkedni.És én nem tagadom, 2 éve, mikor még nem lovagoltam, azt hittem, hogy felülök a lóra, aztán csak ülök a fenekemen. Aztán részt vettem életem első edzésén, ahol rájöttem, hogy ez nem ilyen egyszerű, mert a lovaglás olyan izmokat is megmozgat, amik tesiórán szóba se jönnek.
2011. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A legjobb sportnak a világon!
2014. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!