Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugyanazt jelenti, ha pl egy...

Ugyanazt jelenti, ha pl egy erősitő gyakorlatból a napi adagot egyben csinálom meg, vagy egésznapra elosztva?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz. Egyben csináld meg, szettekben. Tehát ha valamiből 100-at szeretnél, akkor azt csináld pl 5x20, vagy 30-30-40 arányban. Ha súlyzóval dolgozol akkor természetesen nem 20-as és 30-as az ismétlésszám. Olyan súlyt válassz, amiből kb heteket-nyolcakat tudsz egyszerre csinálni és mindemellett szenvedsz és fáj :)

Sok sikert!

2009. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legújabb kutatások kimutatták, hogyha pontosan 0,98 óránként ismétled a terhelést akkor a legjobb hatást fogod elérni erőben és külső változásokban is. De állandóan kell csinálni! Nincs soha pihi! És ha nem pontosan akkor csinálod akkor nem ér semmit az egész! És éjszaka is kell csinálni!
2009. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első -köszi! épp ez az! ha pl 100at akarok vmiből, és a munkahelyemen ahogy időm van, pl 20ával csinálom, akkor az jó, ugye?
2009. febr. 19. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Szerintem nem munkahelyen kellene, hanem a szabadidődből egy fél órát rá kell áldozni a dologra. Én hetente 4-szer másfél órát fel tudok áldozni a sport oltárán. Lehet szerencsés vagyok emiatt, de valójában nincs "nem tudom", csak "nem akarom".

Kitartást és jó sportolást kívánok!

2009. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amire Te gondolsz kérdező az nem ugyanaz amiről az első válaszoló beszél.. Ő kis szünetekre gondol két menet közt, ami közbe nem fér be semmi, az edzés folyamatos elgyen!
2009. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!