Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha az ember testmozgás előtt...

Ha az ember testmozgás előtt megiszik egy kávét, akkor jobban fog teljesíteni, tovább bírja?

Figyelt kérdés
Ide járok, ez nem csak statikus izommunka, kell erőnlét is, de van, hogy hulla fáradtan esek be, mert már volt tesiórám előtte.
2011. márc. 7. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Energia ital sokkal jobb , úgy felpörget mindig ha edzés előtt megiszok egy Monster-t , huha!
2011. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koffein van mindkettőben, azon van a hangsúly, csak hallottam valami olyasmit, hogy összehúzza a koffein az ereket, ezáltal ugye kevesebb oxigén is áramlik a testedben, szóval még inkább nehezebb lesz az egész.
2011. márc. 7. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
taurin viszont nincs a kávéban , amiatt jobb ezerrel az energia ital, meg finomabb is
2011. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És azt el tudnád mondani, hogy a taurin az micsoda?
2011. márc. 7. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát összesűrítve azt a sok halmazdolgot amit írnak róla : növeli az ember teljesítőképességét mind fizikai és mind szellemi értelemben
2011. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megfogadtam a tanácsod, és sokkal jobban ment!
2011. márc. 7. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy szakembert (orvost, edzőt) is, hogy nem káros-e ez. Amikor kirándulni vagy nagyobbat biciklizni megyünk, apa sosem iszik kávét reggel, azt mondja, hogy a koffein+mozgás együtt túlhajtja a szívet.
2011. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló : természetesen káros ha rászokik de ha nem rendszeresen issza akkor nem lesz tőle semmi baja... sőt akkor még pozitív hatásai vannak főként
2011. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!