Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha testmozgas 'utjan' fogyok,...

Ha testmozgas 'utjan' fogyok, akkor is kisebb lesz a mellem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenhogy kisebb lesz, ha olyan a genetikád hogy mellről fogysz. Majd meglátod.

De csak testmozgással nem fogsz túl sok mindent elérni, nem lehet a kaján "spórolni" vagy hogymondjam, muszáj összeállítanod magadnak egy normális diétás étrendet.

2011. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azthiszem ertem:-D szoval ha kicsi a hasam es a mellem sem tul nagy,es hizok,akkor a hasam nagyobb es a mellemis nagy lesz,ha pedig ezutan leakarok fogyni,megint kicsi lesz?

Mindig arĂ nyos lesz vagy hogy kerdezzem?

2011. aug. 7. 23:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden embernek megvan szabva a genetikájában, hogy a zsír hova rakódik le először és honnan tűnik el utoljára. Ezen te változtatni nem tudsz!
2011. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem igen, nekem ilyen a genetikám. Neked nem tudom, mert nem tudom milyen a genetikád. Érted? Ki kell tapasztalnod.


Vannak, akik hasra meg csípőre híznak, ezért onnan is fogynak legkésőbb (mert helyi zsírégetés ugye nincs). Vannak, akik popsira meg combra, azok meg az ott lévő felesleget fogyják le legkésőbb. Meg még vannak sokan akik ide meg oda híznak meg fogynak, de ha ezt kérdezed akkor igen, a hízás és a fogyás között egyenes arányosság van.


áh nem tudom elmagyarázni :D Mindegy, diéta + aerob edzés + átmozgató súlyzós edzés = a legjobb, amit ki tudsz hozni az alakodból. szóval hajráhajrá, keress rá mindenre amit nem tudsz és szólj ha van még kérdésed

2011. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:
igen.
2011. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:-D
2011. aug. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!