Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kocogással/futással lemegy a...

Kocogással/futással lemegy a zsír a combomról és a fenekemről? Illetve izmos lesz?

Figyelt kérdés
A kocogásról/futásról sok jót hallottam. Tudom, nincs helyi fogyás, de segít, hogy változtassak az alsó testemen?
2011. márc. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
DIÉTA mellett lemegy.De teljes testről fogysz,nem csak fenékről és combról,ahogy írtad.Izmos nem lesz,de csinálhatsz mellé néha guggolást,kitörést,kicsit formázza.
2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsősorban állóképességet növel a futás.

Egy kezdő futó fél órás kocogása,meg nem éget el túl sok kalóriát sem.

Ahhoz amit te szeretnél,kalória deficites diéta kellene és sokkal intenzívebb,több kalóriát égető sport pl a spinning.

Így csökkenthetnéd a testzsírod.

Ha meg izmokat is szeretnél akkor konditermi súlyzós edzést is betehetsz az edzésedbe.Elsősorban guggolást,kitörést.

Persze ha kocogsz mellé az csak jó lehet,mert jobban fogod bírni a többi edzést.

2011. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy azért is írtam csak a kocogást, mert egész nap fizikai munkát végzek (10-15 kilókat emelgetek, rohangálok).
2011. márc. 14. 19:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Senki nem ír javaslatot? :(
2011. márc. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!