Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon 250 kúrát tervezek a...

Sustanon 250 kúrát tervezek a Pct és az utókúra szerintetek rendbe van? Jó lenne ha kiegészítenétek.

Figyelt kérdés

heti 1bökés 10hétig 10ampulla..

a második héttől napi 2-szem Provi reggel és este

levezetésnek az ucsó szuri után 1héttel napi 2x2 Zita és 2-szem Clomid a HCg-t mikortól javasoljátok? 3-ampullára gondoltam hetente 1-et...


2011. márc. 16. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30 éves kortól,15 éves edzésmúlttal! ez csak az én véleményem! biztos lesz aki leírja neked,mert én nem vagyok h@lye az tuti!
2011. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mi lenne vele a célod? Versenyezni szeretnél?

2011. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sok szerencsét !!

ám hány éves vagy?

milyen eredményeid vannak tisztán ?!

2011. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát aki hobbyból csinálja az egy igen gyökér ember :D
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

23-vagyok 178cm és 80 kiló 2-éve edzek mér volt egy "szemes" kúrám..most egy komolyabbra gondoltam.

nem vagyok hobbi gyúrós f@szkalap és komolyan veszem az edzést..versenyezni hát ki tudja pár év múlva talán..:)

de amíg nem állítok-(tunk) össze egy tuti kúrát addig biztos nem kezdem el..

2011. márc. 16. 22:24
 6/11 anonim válasza:

szerintem már az első héten mennyen a Provi..

a többi jónak tűnik de nem vagyok kokxguru így nem folyok bele..

Clint és H4xOr aki nagyon otthol van a témában de ő már lehet nincs is fent a gyakori kérdéseken...

de Clint igen ha ő is "benéz" akkor tuti segít.. vagy lebeszél vagy kiegészíti a kúrádat...

2011. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nemár hogy itt kell megkérdezni egy ilyet...komoly edzés multad lehet, ha nem tudod valakivel az ilyet személyesen megbeszélni...
2011. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 clint ***** válasza:

Az az igazság, hogy nekem sem tetszik, ez az egész dolog, és sosem javaslom senkinek, hogy kokszoljon agyba főbe, de tudom azt, hogy lebeszélni ugyse lehet, aki már érdeklődik utána az használni fogja. Ez pedig itt egy ilyen oldal, ahol kérdezni lehet, mindenki azt kérdez amit akar, a szexuális rovatba is vannak beteg dolgok, sőt mindenhol, ha valaki szteroid témába kérdez, nem azért válaszolok mert egyetértek, csak azért mert talán kevésbé cseszi szét a testét, mintha nem tudná mit, hogy kell. Lehet azt mondani, hogy aki hülye dögöljön meg, de lehet te is kérdeznél más témakörben, és ott te is elvárnád a választ.

Nem hinném, hogy egy olyan hatalmas bűnt követ el az ember, ha ilyesmikről beszél vagy kérdez. Nem kábszerről, gyilkosságról vagy rablásról van szó, ez a gyakori kérdések, ha valamiről nem akarok olvasni nem olvasok, ha egy kérdés nem tetszik nem lépek bele ennyi. Ennek ellenére én is ellenzem, hogy valaki szteroidokhoz nyúljon, megvan annak a helye a profi testépítésben de leginkább az erőemelésben, de mindenki saját felelősségére azt csináljon amit csak akar. Én csak egy kérdésre válaszolok, nem én adom a kezébe a tablettát és nem is én szúrom be neki az ampullát. Én csak elmondom, hogy csinálja, hogy ne legyen akkora baja.


válasz.:

provi 4-5. héttől inkább, a hcg és a clomid kúra tökmindegy mikor lesz, akármikor csinálhatod a lényeg hogy meglegyen. Én azt javaslom, hogy előszőr napi 2 zita és a hcg kúra, majd mehet a 2x2 zita és a clomid, így egymás után.

2011. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem..Hcg-ből mennyit javasolsz 3ampulla elég? heti 1..

kösz a segítséget...

2011. márc. 17. 20:54
 10/11 clint ***** válasza:

elméletileg a zita is képes arra amire a hcg (bár tudományosan nem bizonyitott) ugyhogy elég kell legyen.

a zitát párhuzamosan szedd a clomiddal és a hcgvel is az ösztrogének miatt!

2011. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!