Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Motiváció hiány?! (Kérdésed...

Motiváció hiány?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tehát pénzhiány miatt itthon edzem már több, mint két éve, izombeli fejlődésem szar, erőbeli elmegy és emiatt motivációm már kb. nulla. Viszont lenne lehetőségem mostantól lemenni terembe, de az összes pénzem elmenne rá, ami azért rossz, mert így barátnőre semmi nem marad (most nincs, de alakulóban van). Tehát szerintetek megéri lemenni, megdobná azért az edzéskedvem, nem? Megéri az áldozatot?
2011. márc. 17. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kellene eldöntetni.
2011. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne viccelj, még jó hogy megdobná az edzéskedvedet. A nőre meg ha annyit kell költeni, hogy elfogyna az összes zsé, akkor nem éri meg az egész. Mennyél szépen kondiba!

2011. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. Ha van egy jó terem ahol jókat tudsz edzeni , ahová normális emberek járnak, mellette van egy jó étrended akkor jönni fog az eredmény, ami a leendő barátnődnek is tetszeni fog (szerintem)
2011. márc. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

attól függ. láttam már olyat aki lement terembe meglátta az ezer éves kövületeket akik gyak ott laknak lent, ennek megfelelő testalkattal (hegyomlás:D) és vérszemet kapott, elkezdett zabálni rendesen, és olyan edzéseket letolni hogy csak kapkodtam a fejem.


és ennek az ellenkezőjével is találkoztam (exedőztárs), egyszerűen azt mondta hogy ő szégyelli magát lent, kicsi, úgy érzi hogy kinézik (pedig pont nem érdekelt senkit:) ) és soha többet nem jött le...


ha van benned egy kis versenyszellem akkor hajrá. az a nő aki meg csak a pénz miatt van veled az nem éri meg, jön a jó idő, rengeteg az olcsó, vagy ingyenes program, tessék sétálni, kimenni valahova, megnézni milyen igyenes koncertek vannak, stb... megoldható. ez a nő nem biztos még hogy egy életre szól, viszont az edzés a legvadabb szeretőd lesz ha elkap a gépszíj téged is:)

2011. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kondi.


Ha a csajnak jobban bejön az hogy fizetsz neki mindent mint az hogy a pasija jól néz ki akkor hagyd ott.

2011. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!