Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a sparring? (Kérdésed...

Mi az a sparring? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Csak mert itt sok helyen látom,hogy így meg úgy ennyit meg ennyit szoktunk/kell sparringolni,gondolom vmi küzdősportos cucc.
2011. okt. 1. 19:45
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
14%
2011. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ott nem találtam semmit ami segítene.Szted mér itt kérdeztem hülyegyerek?
2011. okt. 1. 20:05
 3/14 dirtboy ***** válasza:
12%
mert pancser vagy valószínű hogy azért nem találtál semmit hülye gyerek
2011. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kell neked ide irogatdon f*szságokat.Ha nem tudsz normálisan válaszolni akk inkább ne írj semmit hülyegyerek.Komolyan mondom nem ért h hogyan lehetsz ekkora sügér te balf*sz.
2011. okt. 1. 20:14
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Edző küzdelem.

Vagyis bunyó az edzésen.

Az ereje a piszmogástól egészen a tiszta erejű bunyóig terjed,ez tőled az edzőtársakon és az edzőtől függ.

2011. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 dirtboy ***** válasza:
31%
:D
2011. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dirtboy ***** válasza:
27%

nézd csak meg a sport toplistát te sügér hogy hol vagyok a hülye válaszaimmal.

utálom az ilyen bal faszokat mint te hogy nem bírsz meg találni valami azon a ki baszott neten,ezért linkeltem google-t,utána meg már te kezdted a trágárkodást.

érdekes hogy én még mindig mindet megtaláltam neten még soha nem kellet kérdeznem.de hát nem vagyunk egyformák./szerencsére/

2011. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

20.17 thx

Te meg dirtboy nem tom minek kellett ez ugyanannyi energiádba került volna leírni mint itt guglizni.És ha már mindent megtalálsz akk linkelj 1 oldalt ahol ez fönt van

2011. okt. 1. 20:47
 9/14 dirtboy ***** válasza:
34%

1 darab konkrét oldalt nem tudok neked belinkelni mert több helyről szerzem az infókat.


kezdésnek találtam azt hogy /másolom/:

Az angol szó jelentése barátságos ökölvívó mérkőzést jelent.


második infó szerzés,beírod hogy sparring a google-be és rámész a képekre.ott megtudod nézni hogy ez nem konkrétan egy sport hanem minden ökölvívó sportban lehet sparring mivel láthatsz a képeken taekwondo sparringot,box sparringot karate sparringot stb.


így már ezt is tudod és ezek után még jöhet egy kis sparringos videó nézés és akkor már elvileg képben kéne lenned hogy mi is az.

de ha ez sem elég akkor keresed tovább,most hirtelen ennyit tudtam meg róla,egyébként még nem halottam erről a sparringról én sem,sőt még itt sem olvastam,bár küzdősportos kérdéseket nem is szoktam olvasni biztos azért nem láttam még itt írva.

2011. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 escrogar ***** válasza:
29%
ne legyél hülye kérdező, beírod gugliba és első találat.
2011. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!