Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokan ezt a Whey Gainer nevű...

Sokan ezt a Whey Gainer nevű izom-tömeg növelőt ajánlották már, és leírná valaki, mégis, hogy használjam, ah megrendelem? 14/F

Figyelt kérdés
Sokan mondták, ezt vedd, ezt vedd, ezt vedd, de hogy használjam, elolvastam a használatát, de mihez keverjem? Mikor igyam? Mivel igyam?
2011. márc. 18. 15:32
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
2-3 év múlva nem lesz időm lejárni, sztem.. még a nyár végéig szeretnék. és ha lehetséges ezt, mert nem tudok normálisan enni.
2011. márc. 18. 16:13
 12/27 anonim ***** válasza:
hm....rövidtávon felesleges!
2011. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
0%

Az ilyen kis hülyék miatt nem férek el a konditeremben, mert tavasszal kattan be mindenki, hogy "Fúúú, én most nyárra úgy szétgyúrom magam!", aztán a pár hónap alatt masszívan tolják ezeket a szarokat, ez idő alatt vastagodik 1 centit a kezük, meg tudnak 40 kilóval nyomni, aztán feszengenek, hogy "ÚÚÚÚÚristen de jó vagyok!"


3 és fél éve gyúrok heti 3-4x, és kb. fél éve érzem úgy, hogy végre kifizetődött a fáradozásom, természetes, különálló, jól látható izmaim vannak, nem ilyen tömbbe van, amilyen ezektől a cuccoktól lesz. De csinálj amit akarsz, igazából leszarom.

2011. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

ha 3 és fél éve gyúrsz és annyi eszed van hogy egy tömegnövelőtől függ hogy milyen az izomzatod akkor én gratulálhatok sokunk nevében neked!

nem hallottál még arról hogy edzés után gyors felszívódású fehérje és ch kell? még az alapokkal se vagy tisztában!

2011. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
0%
Nem vagyok tisztában az alapokkal, elismerem, nem szedtem, nem szedek és nem is fogok szedni semmilyen szart. Legyen akármennyire is "ártalmatlan", ahogy az szeretik a "kokszosok" hangoztatni. Ja bocs, mindjárt kikéritek, hogy az nem is koksz, mert a koksz az ez meg az, a tömegnövelő meg az meg ez. Ne fáradj elmagyarázni, nem érdekel egy ilyen cucc se.
2011. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ok nem magyarázkodok ha nem vagy rá kíváncsi,de ha zavarnak a kis csicskák a teremben zavard el őket,mert ha ilyen dumákat hallanak amit itt nyomatsz csak ártasz nekik és még azt a pár hónapot is elb@szod a szövegeddel, nem lennél jó hatással rájuk!
2011. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, nem az volt a kérdés, h mennyire van eleged? kit érdekel, akk ne írj ha nem tetszik valami.. Akkor jó a Whey Gainer napi 2-3 ivása igaz? és mivel keverjem?
2011. márc. 18. 16:38
 18/27 anonim ***** válasza:
reggel,délben és edzés után jó!
2011. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nyomhatod tejjel,más nem kell
2011. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

GreenTea


Megint egy agyoniskolázott barom... Én jobban utálom ezeket a terembe, mint a hülyegyerekeket, azok legalább kérdeznek. Komolyan ezek az emberek nem halnak már ki?

"A por az kox!" Ja, édesanyám is tegnap "koxtalanította" a polcokat.

2011. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!