Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves fiu vagyok és a...

14 éves fiu vagyok és a kezemet szeretném kicsit izmositani 31cm es a bicepszem,69kg és 173cm vagyok. Mit tanácsoltok? Hogy edzek a bicepszemre és mennyit, milyen időnként?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Rengeteget!Lehetőleg minden nap háromszor!!

Arra nagyon figyelj, hogy nehogy másra is eddzél,mert akkor sosem nő meg a karod!

2011. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kössz a választ. Hány kg -al és mennyit emeljek stb... ? azt még elmondod? :D
2011. márc. 18. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:

72 kg vagy több, ha annyival nem megy, akkor sajnos felejtsd el ezt a sportot

14-szer 50-et

2011. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem tűnt volna fel:poén volt!

ezt olvasd el

[link]

2011. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

14 évesen még nem kell át esni a ló túloldalára, fiatal vagy, de szerintem úgy csináld h, karra csinálsz 2 gyakorlatot,egyenes rúddal 4 szer 8 nem kel az elején nagy súllyal mert csak megfájdul az ízületed,és izom lázad lesz, hozzá kell szokni az izomnak a terheléshez, utána váltót karú egy kezes súlyzókkal,4szer 8 ebből is,majd jöhet a tricepsz ,nem tudom h menne e a tolockodás de ha nem,akkor csigán lehúzás(csak a felső kar mozog) majd lólengést,vagy hanyatt fekvésbe francia rúddal "kinyomást"


ez csak egy ötlet,mindnekinek más jön be,és ne feled a helyes étkezést:) az az alapja mindenek:)

2011. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ott a pont:)
2011. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat. Ha elkezdem azt amit irtál hogy 4szer 8 stb... akkor kb milyen időn belül lessz látni az eredményt? :D
2011. márc. 18. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


16:50

Tényleg nem kötekedésből mondom, de nem "csigán lehúzás", hanem Letolás, és nem "lólengés", hanem Lórúgás. A lólengés egy szertorna szám.


A kérdezőnek: Azt hogy mikor és mekkora fejlődés lesz senki sem tudja megmondani. Edzél, kajálj rendesen és majd meglátod.

2011. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

16:50-es

Igazad van bocsánat

2011. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!