Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem tudom megcsinál...

Egyszerűen nem tudom megcsinálni az előre bukfencet. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Régebben még úgy ahogy ment, most már ha hozzákezdek félek, hogy meghúzom magam vagy pedig csak úgy egyszerűen félek és ez meggátol a dologban.

Jövőhéten pedig osztályozni fogják a suliban.


2011. márc. 19. 20:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
És mi ennek az épületnek/utcának a neve ahol szoktatok edzeni? Majd megnézem, hátha a közelben van (rokonokhoz képest).
2011. márc. 20. 14:08
 12/24 anonim ***** válasza:
IV. kerület, Káposztásmegyeren a Bőröndös utcában gyakorlunk. Park óvoda azt hiszem.
2011. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Miért lenne gáz hogy nem bírsz? egyik osztálytársam úgy bukfencezik mintha egy hordót gurítanának egy másik meg bukfenc közben elkanyarodik mindig valamelyik irányba!
2011. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

azért tizenéves srácoknak meg kell tudniuk csinálni egy bukfencet. nem esésből kigurulást, csak egy sima bukfencet.

szóval jogos az önkritika, de írj, lebeszélünk pár edzést, ráncba szedünk ;)

lényeg hogy ne nyugodj bele abba hogy valami nem megy! !! és naon király leszel!

2011. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok.
2011. márc. 20. 19:26
 16/24 anonim válasza:
mintha én írtam volna a kérdést....én se tudok, és tök gáz az osztály előtt....plusz még a tanár is szivat..:( nem tudom mit lehetne tenni..:(
2011. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk nagyon kedves tanárom van. Amúgy ma volt a felmérés és három-negyedet kaptam rá de lehet még javítani.
2011. márc. 21. 20:51
 18/24 anonim ***** válasza:

srác - lány na nem mindegy? :PP

fiatalok, le kéne körözni valami előző generációt, úgyhogy hajrá! és grat a 3/4-hez, jövőre fejenátfordulást fogod már tolni ;)

gyere le a Wudang edzésre Kápra!

2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Valamikor nyáron fogok felmenni Pestre.. Mondjuk az jó lenne, hogyha eltudnának vinni arra az edzésre. :)
2011. márc. 21. 21:15
 20/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a barátnőm is szeretné csinálni a freerunt (vagy parkourt), és lehet nyáron majd próbálkozunk vele. Esetleg tudsz valamit mondani, vagy mutatni (videót), hogy mivel kezdhetnénk?
2011. márc. 21. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!