Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki testépítéssel foglalkozik,...

Aki testépítéssel foglalkozik, segítene? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

170/50 kg-os lány vagyok.Az alakommal az a problémám,hogy mindenhol vékony vagyok,de a hasamon,csípőmön van felesleg,az esti nasiknak köszönhetően.Máshova nem igen hízom.

Szeretnék a hasamról,csípőmről a legrövidebb idő alatt 2-3cm-t fogyni.Elkezdtem fogyózni,de mindenhonnan fogytam,kivéve onnan,pedig máshonnan nem akarok.

A fenekemre,combomra viszont szeretnék hízni.

Rengeteg testépítőnél látom,hogy lapos hasuk van,nem zsírosodik el a tömegnövelés során.

Tudnátok esetleg valami étrendet adni,hogy a hasam,csípőm ne nőjjön tovább,de jelentős izmot fel tudjak szedni popsira,combra,vádlira?

Valamint ha úgy edzem hogy heti 3*1,5 óra kardió,és heti 3 súlyzós edzés bevezető 20 perc kardióval,elérhetem,hogy az izmosodás mellett picit fogyjak?

Szerintem 2-3 centi nem olyan sok:)

Olvasgattam testépítős weblapokat,szóval linkeket nem szeretnék:)


2011. márc. 20. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan a genetikád,hogy hasi-derék tájra jön fel leghamarabb és onnan megy le legkésőbb.Folytasd tovább a diétát és a kardiót/súlyzós edzést,lefog az onnan is menni,csak legutoljára:)
2011. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És 2-3hét alatt megvalósítható a 2centi?Sürgős lenne:/
2011. márc. 20. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdj bele és meglátod.Nem tudom megmondani,ugyanis minden ember más.
2011. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan edzés nincs hogy egyszerre fogy is és erősödsz is.

Először szálkásíts és amikor úgy érzed hogy elérted amit szerettél volna akkor egy másik edzéstervet csinálsz hogy erősödj.

2011. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!