Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltűntetni...

Hogyan tudnám eltűntetni minél gyorsabban és hatásosabban a zsírt a hasamról?

Figyelt kérdés

rengeteget utána olvasgattam, hogy mi jó és mi nem. az a baj, hogy teljesen összezavarodtam, mert mindenhol mást olvasok kb. amúgy rendszeresen futok de nem sokat érek vele. diétázok is de sokszor abbahagyom mert nemlátom semmi eredményét =/ segitsen valaki, hoyg akkor mit csináljak.

köszönöm előre is!


2011. márc. 20. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért ez nem úgy megy, hogy 2 hét alatt kockás a hasam, meg keresztszálkás a seggem... a jó diétához idő kell. Milyen diétát csináltál? Mert lehet hogy valami baromságot, mint a fogyókúra kategória főemlősei.

2011. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem megy az két hét alatt :)

nem ettem szénhidrátos kajákat (mint pl kenyér, köretek stb) és jóval kevesebb zsíros ételt ettem (eszek). emelett rengeteg zöldséget és gyümölcsöt is.

egyébként 17 éves lány vagyok. 155cm magas 51 kg

2011. márc. 21. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ajánlanám neked ezt az írást: [link]

Jól össze vannak foglalva a dolgok.

(ha kérdésed van akkor azt továbbra is itt tedd fel, ne h4xOr-nál, ha jót akarsz:D)

2011. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen :D
2011. márc. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!