Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem fehérjét de nem vagyok...

Vettem fehérjét de nem vagyok benne biztos hogy az. Átverhettek?

Figyelt kérdés
A minap elmentem egy Biotech boltba fehérjét venni.Gondoltam kipróbálom ezt a gyártót is,milyen a termék,van e rá ok hogy annyian szigyják stb...Ma levettem a doboz fedelét látom hogy félig le van szedve a védőlapka,kinyitom - és egy az egybe kakaó jellegű por van benne.De úgy értem a szaga és az íze gyanúsan hasonlít a normális kakaóhoz-van itthon az is összehasonlitottam és szinte semmi különbség.Nem egy fehérjét vettem,használtam,ált. mindig csokis volt bár Biotech-től csak most vettem elöször de azok nem ilyenek voltak.Kicsit világosabb volt a színe az ize is kicsit más volt stb. Lehet átb@sztak és egy kakaóval felhigitott fehérjét adtak el?
2011. márc. 25. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát b@sszus,ezt így nem lehet megmondani,de az íz jellegéről tuti lehet érezni ha átb@sztak! mondjuk a védőlapnak SÉRTETLENNEK KELLENE LENNIE! igazából nem tudsz mit csinálni,én ezért rendelek a shop builderről,nem érhet meglepetés! néhány üzletben ahol profi testépítők az eladók,szétlopják az agyukat(ezt be is ismerte 1 gyökér a blogjában). nem menj többet abba az üzletbe,jobbat nem tudok!
2011. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
könnyű átbaszni az embereket főleg ilyen 15éveseket mint én.A szart odaadják amelyiket olyanoknak tartogatnak mint én-mert én ugyse megyek vissza azzal hogy ''szétb@szlak''. :/
2011. márc. 25. 20:51
 3/17 anonim ***** válasza:
ez a sz@r hogy mivel otthon bontod ki,ő is mondhatja hogy te cserélted ki a cuccot! sőt még a 4 kilós vödörből is ki tudják lopni a cuccot és mást beletenni(1 kilót szoktak kicsórni),úgy,hogy meg nem mondod a vödörről! nem írom le hogyan,mert nem adok 1 k@csögnek se tippeket! polcról adta?
2011. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ezt bizony lehet hogy benézted:/ Vannak sajnos ilyen paraszt eladók. Legközelebb még a boltban minőségellenőrzés, és nem mész többet ehhez a köcsöghöz.

2011. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ja hát nemtom hogy csinálhatnak ilyet egy Biotech boltba.Mert ha még azt mondom hogy valami kimért zacskós még jó h átb@sznak de így boltbol elég hitelesnek tűnik minden.Ja nem a polcrol volt hanem egy ilyen asztalon vannak a kifuto termékek onnan adta.
2011. márc. 25. 21:44
 6/17 anonim ***** válasza:
hol vetted? nem megyek akkor oda.. budapesti vagy?
2011. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Győr/Pláza/Biotech Usa.
2011. márc. 26. 07:53
 8/17 anonim ***** válasza:

Ne én ezt nem is tudtam eddig hogy simán ki lehet csórni..


Mostmár biztos csak rendelni fogok netről

2011. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
de ha sértetlen a csomagolás akkor is ki tudják csórni?
2011. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem veszed észre a csomagoláson hogy sérült!
2011. márc. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!