Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem fehérjét de nem vagyok...

Vettem fehérjét de nem vagyok benne biztos hogy az. Átverhettek?

Figyelt kérdés
A minap elmentem egy Biotech boltba fehérjét venni.Gondoltam kipróbálom ezt a gyártót is,milyen a termék,van e rá ok hogy annyian szigyják stb...Ma levettem a doboz fedelét látom hogy félig le van szedve a védőlapka,kinyitom - és egy az egybe kakaó jellegű por van benne.De úgy értem a szaga és az íze gyanúsan hasonlít a normális kakaóhoz-van itthon az is összehasonlitottam és szinte semmi különbség.Nem egy fehérjét vettem,használtam,ált. mindig csokis volt bár Biotech-től csak most vettem elöször de azok nem ilyenek voltak.Kicsit világosabb volt a színe az ize is kicsit más volt stb. Lehet átb@sztak és egy kakaóval felhigitott fehérjét adtak el?
2011. márc. 25. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
na bazz
2011. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

most nem kell mindenkinek befosni,ahol ismered az eladót vagy öregasszony az eladó az más!

de én netről rendelem és még soha nem csalódtam

2011. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én ismerem az eladókat mindegyik boltban, amiket látogatok és jóba vagyok velük, szerintem ők nem b@sznának át. Illetve ha igen, azt úgyis észreveszem, főleg azért, mert nagyjából ugyanazokat a termékeket vásárlom időről-időre, tudom minek milyennek kell lennie.


mark86: Írd már le légyszíves privátba, hogyan csinálják ezek a rothadékok?

2011. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
oszt hogy a pics@ba írjam le????űxD
2011. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
most az a kérdés hogy a bioteches csokis fehérjék mindenkinek erősen kakaó jellegűek és nem kell agodnom vagy tényleg átbaszt@ak?!
2011. márc. 27. 13:41
 16/17 anonim ***** válasza:
vegyél ugyanolyat a legkisebb kiszereléseben máshol és rögtön megtudod!
2011. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

GreenTea


Most már lehet írni privátba:) Gondolom ez volt a gond. Vagy te sem tudod konkrétan?

2011. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!