Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki tudna öszzeírni nekem egy...

Ki tudna öszzeírni nekem egy Konkrét étrendet és edzéstervet?

Figyelt kérdés

a lényeg: már nagyon sokszor próbálkoztam interneten talált étrenddel de egyik se volt részletes pl:(body.builder.hu). Pontosan elkéne írni hogy mit egyek és milyen formában pl: tojás rántva v. sütve hétfő reggel.

Tömeget szertnék növelni de úgy hogy 100% izmot szegyek fel és 0% zsírt. Nagyon fontos lenne hogy leírjátok mit neegyek, mi tilos. Étrend kiegészítőt nem tudok venni mostanába magán jellegű okok miatt!

Előre is köszönöm a válaszokat!!


2011. márc. 30. 12:47
 1/10 bix ***** válasza:

"Tömeget szertnék növelni de úgy hogy 100% izmot szegyek fel és 0% zsírt"


ha megvan szólj kérlek nekem is kérlek... az izom építéséhez megfelelő mennyiségű kalória többlet kell jelen legyen nomeg fehérje. ha nincs elég szénhidrát akkor nem fogsz rendesen fejlődni. ha picit is több, akkor meg zsírosodni is fogsz.


a testépítők pont ezért több kalóriát visznek be, így némi zsír mellett masszív izmokat lehet elérni, tavasszal ha úgy van akkor pedig diétával lepucolják a fölösleget... de hogy tiszta, zsírmentes izmot?


teszkóban van most látom instant izompárizsi... talán az jó lenne, de azt szúrni kéne... rektálisan:)

2011. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
így utólag visszaolvasva rájöttem hogy tényleg hülyeséget írtam de a lényeg az lenne hogy a súlyomat szeretném növelni úgy hogy ne legyen rajtam felesleg és még ami van az is vmennyire eltünjön. Tudom hogy a kettő két külön dolog az egyik szálkásítása másik tömegnövelés de érdekelni hogy nioncs-e rá vmilyen megoldás!
2011. márc. 30. 13:24
 3/10 bix ***** válasza:

itt a tavasz mi? jön a strandszezon:)


nincs. tömegelsz vagy szákásítasz. ennyi. köztes út nincs. masszív eltalált kajával és edzéssel kb kezdetekkor havi 1 kiló tiszta izom építhető. emellé persze fel fog kúszni zsír is. (genetika, kor és egyéb tényezők miatt az az 1 kóló lehet kicsit több vagy sokkal kevesebb is)


tehát első évben ha tényleg minden klappol, akkor jó esetben 12-14 kiló tiszta izommal lehet számolni...egész testen... az nem sok sajnos, és erre még egy masszív diéta is kelleni fog...bodybuilderen tényleg megvan minden, hogy most a tojást főzöd e vagy másképp eszed... az már lényegtelen.alap kaják fentvannak, fehérjéből mehet 2 g testsúlykilónként, szénhidrátból 4-5 is. ha nem kezdesz el nőni rendesen és fehérje megvan akkor szénhidrátot emeld, ha úgy érzed túlságossan gyorsan zsírosodsz akkor csökkented. egyébként meg tipikusan mehet a zabpehely, zabkása, teljes kiörlésű kenyér, tojás, rizs, csirke, stbsbtybt tömegelésnél is vannak mintaétrendek fent;)

2011. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát bizony nincs olyan lehetőség hogy 100% izmot építs. Kövess egy rendes tömegnövelő étrendet és eddz!

Egyébként az a 12-14kg izom elég szélsőségesen jó eset még kezdőnél is.

2011. márc. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy utolsó kérdés: tudok úgy szálkásítani hogy megörzöm a jelenlegi testsúlyomat?
2011. márc. 30. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szálkásításnál a zsírt dolgozod le, tehát annak a tömege mindenképp lemegy. De ez egyértelmű.

Ha tömegelsz egyet, és utána szálkásítasz, akkor megvan rá az esély, hogy a jelenlegi súlyodra fogysz le.

2011. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszaidat :):)
2011. márc. 30. 18:15
 8/10 A kérdező kommentje:
és bixnek is :)
2011. márc. 30. 18:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki azt , hogy súlyzós edzés után Aerob edzés-t csinálsz azaz egy olyan bringázást vagy futópadozást , hogy a pulzusod ne mennyen 130 fölé ( ez lényegében egy levezetés ) pl kezdésnek elég egy séta is csak 130 alatt legyen. Ilyenkor sokáig kell dolgozni így inkább csak lassan , de csak zsírból megy le a kalória mint izomból. ( bár minimális mehet abból is.. ). Szóval így nem fogsz annyira zsírosodni ( talán éppen hogy ) Viszont nem is lesz ugrásszerű az izomnövekedés..
2011. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
személyi edző.
2011. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!