Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a mennyiségű fehérje...

Ez a mennyiségű fehérje bevitel elegendő számomra, testépítők? Válaszolnátok még pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 170/51 kg.

A problémám az,hogy csakis hasra,úszógumira hízok.Nem hinnétek el,de még ennyi kilóval is van rajtam sajnos.Elkezdtem fogyókúrázni,aminek az lett a vége,hogy a melleimből,fenekemből,combomból fogytam csak,a hasamból alig ment le valami.Így már elég aránytalanul nézek ki.

Arra gondoltam,hogy jelentősen növelném a fehérjebevitelemet (a ch-t próbálom a legkevésbé..) és súlyzós edzést csinálnék,kiegészítve 1 kis kardióval.


hétfő kardió,kedd súlyzó,szerda pihi,csütörtök kardió,péntek súlyzó


vagy minden 2.nap mennék súlyzózni,és előtte kardióznék fél órát.(ez után bírok még súlyzózni,de mindig kézzel kezdem,hogy a lábam addig pihenjen a súlyzós guggolásokra)


Étkezésem így nézne ki:

R:2 tojásból rántotta,1 szelet tk.toast graham kenyérrel,

1pohár fehérjeturmixszal.

E:negyed kiló natúr hús kevés rizs körettel vagy köret nélkül,1 pohár fehérjeturmixszal.

V:negyed kiló natúr hús vagy túró üresen,tojásos turmixszal (3 tojásfehérje+tej+van.cuk.)


Sajnos anyagilag nem vagyunk megeresztve,hogy napi 1 kiló húst vegyünk,néha fél kilót osztok be 2 napra,ezért

iszom sok fehérjeturmixot.

Írnátok még protein dús ételeket?


Az edzéstervem ha nem jó,mondanátok olyat,ami hatékony?És olyan étkezés kéne,hogy ne zsírosodjon el a hasam,amit leírtam,az jó,kevés ch több fehérje?

Szeretnék kerek popsit,picit vastagabb combokat,visszahízni,de nem hasra!!!! Onnan jó lenne ledolgozni:)


2011. márc. 31. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kérdésedre: A fogyásnál valóban sok fehérje és csökkentett CH kell.


Véleményem: Elég vékonynak tűnsz az adataid alapján. Nem fogynod kéne elsőre. Szerintem állj neki a súlyzós edzésnek heti 3x, mehet mellé az aerob is edzések után max fél óra.

A kajádat annyiban javítanám, hogy mivel én nem súlycsökkentő diétát ajánlok, tegyél bele nyugodtan szénhidrátot. Rizs, zab nyugodtan mehet. Valamint ne 3 alkalommal egyél egy nap, hanem 6x. Este lefekvés előtt mehet zsírszegény túró.


Sportolsz vagy sportoltál valamit?

Azért egy képet elfogadnék rólad, hogy mégis milyen formával állunk szemben. Nem vagyok szatír, ha esetleg ettől félnél:D

Kérdezz nyugodtan! Holnap válaszolok, de most tiplizek aludni:)

2011. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát edzőterembe járok súlyzóztam,aztán áttértem a kardióra ,hogy fogyjak,csak sajnos pont onnan nem fogytam ahonnan kéne:\

A rizst meg a ch-kat azért szeretnm hanyagolni,mert a hasam így is nagy az alakomhoz képest,és nem szeretnék újabb zsírpárnákat növeszteni rá.

2011. márc. 31. 10:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Picit vastagabb combokat,kerekebb popsit szeretnék lapos hassal együtt:)
2011. márc. 31. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet ilyen magassággal és tömeggel "nagy" a hasad. Nekem nagyon gyanús, hogy kicsit eltúlzod a dolgokat:)

Az izmosodás, vastagabb comb, kerekebb fenék nem fog egyszerre menni a lapos hassal.

Tényleg dobhatnál fel egy képet, arc nélkül természetesen, mert látatlanba nem sok okosat lehet erre mondani.

2011. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 clint ***** válasza:

Semmi okod aggódalomra, a lányoknak amugy sokkal jobb a fehérje anyagcseréjük. A tojásból csak a fehérjét fogyaszd.

A tejed mellőzd.

Kifejezetten ajánlom a szója tartalmu cuccokat.

nézdcsak:

[link]

ezt bármelyik bio boltban vagy ahsonló helyen megveheted, vagy testépítőboltban izesitett porban.

a rizs ch-játol ha félsz akkor barnarizset vegyél.

a vaniliás cukrot hanyagold.

Sztem ennyi.

2011. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia! gyurjal hasra es lehet hogy nemsok fog lemenni, de legalabb izmos lesz, amugy egyel 3-4 tojast, de csak a feherjet, mert a sargajaban 250 kaloria van 1 tojasba, rakj hozza tonhalat es sutsd ,meg!
2013. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!