Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelés alatt fehérje...

Tömegnövelés alatt fehérje vagy ch hintáztatás?

Figyelt kérdés

Üdv!


tudom, hogy diétánál bevált módszer, de tömegnövelés alatt kicsit szkeptikusan állok hozzá.

elég nehezen fejlődök, 5g ch és 2,4g fehérje van most bevíve , így se nagyon növök. ezért gondoltam erre. meg most jelent meg egy ilyen cikk:


[link]


vélyemények, tapasztalatok, és egyéb agymenések?


köszönettel


2011. okt. 17. 18:33
 1/5 Zakathol ***** válasza:
Oda van írva, hogy nehezen fejlődőknek nem ez lesz a megváltás, akkor most mit is kérdezel?
2011. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Sőt az egész cikk azoknak szól, akik tömegeléskor túlságosan bezsírosodnak, nem pedig azok akik még izmot is alig tudnak felpakolni...
2011. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

a cikkben lévő nem jó neked.

menny fel ha tudsz 5,5g vagy 6g/tskg ch-ra,a protein jó annyi elég lesz.

ha az emelt ch sem működik akkor tuti az edzéseddel van a baj.

2011. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

így is van rajtam egy 16% zsír biztos, 183/85kg, 2éve edzem.

edzésem szerintem megfelelő, heti egy edzés/izomcsoport, izomláz, bedurrantság van (noha ez nem jelent semmit).

kiegészítőket is szedek, tömegelő,fehérje,glutamin,bcaa, kreatin etc.etc...

2011. okt. 17. 19:12
 5/5 dirtboy ***** válasza:

a szerinted megfelelő az még nem jelenti azt hogy tényleg jó is.

így nem tudom megmondani hogy pontosan min kéne változtatni,fel kéne keresned egy jó személyi edzőt vagy ha van testépítő ismerősöd akkor az ő tanácsát ki kérni mert hogy valami nem jó az tuti.

a genetikai határod még egészen biztosan mesze van.

2011. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!