Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A triatlont késő elkezdeni 15...

A triatlont késő elkezdeni 15 évesen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:

inkább csak hobbi szinten (esetleg egy-két verseny), nem élsportolóként

gyorsan futok (ahhoz képest, hogy nem sportolok), szeretek biciklizni, régebben pedig úsztam egyesületben

2011. ápr. 3. 22:53
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem. Bár én nyolc évesen kezdtem . De vannak akik ilyen ,,későn" kezdik . És hobbi szinten simán megy nekik. Úgy főleg könnyebb ha régebben úsztál, mivel szerintem ezt a legnehezebb a többiekhez igazítani.
2011. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én 6évesen kezdtem a triatlont de van 1 barátnőm aki 17évesen kezdte.. 3országost nyert azóta. most 19éves
2011. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Gergely Dávid válasza:
A triatlon nem tipikusan az a sportág, amit gyerek korban kell elkezdeni, mint például a torna. Ha megnézed az Ironman versenyek élmezőnyét, akkor 30-40-es korosztályt fogsz látni. 20 éves korig nem is indulhatsz ilyen versenyen. Sok profi 20-on, vagy 30-on túl váltott a triatlonra különböző sportelőélettel. Tehát a kérdésed hogy 15 évesen nem késő-e elkezdeni a triatlont furcsán hangzik számomra. Nem mondom hogy korai, mert biztos hasznos, de a nagy verseny eredményeidet nem hiszem hogy a következő 6-8 évben fogod elérni, hanem később, amikor fejben is már meg tudsz birkózni a hosszú távokkal. Rövidebb távon persze lehet sikereket elérni, de Ironmanig még van fél évtizeded!
2015. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!