Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal lehet...

Milyen gyakorlattal lehet kockás hasam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Diéta+Aerob edzés.Most is kockás a hasad,csak eltakarja a rajta levő zsírréteg,amitől nem látszik.Akkor fog látszani,ha alacsonyabb lesz a testzsír%-od!
2011. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

és h lehet megszabadulni ettől a zsírrétegtől?

felülések?

2011. ápr. 3. 21:00
 3/12 anonim ***** válasza:

szia


amir Mrolympia ir hülyesség ne halgass rá én tudom hogy lehet kockás hasad mert én is igy tettem kockássá most leirom neked hasedzésemet


1gyakorlat: Kenyér behejezése a piritósba

2gyakorlat: Kenyér kihelyezése a piritósból

3gyakorlat: Kenyér megkenése nutellával(vagy kutyazisr az finomabb)

4gyakorlat: Kenyér behejezése a szájüregbe és msot jön a java

5gyakorlat: Megrágni a kenyeret (ettől lesz igazán kockás hasad tudod a jól megrágot étel segit az emésztésben és kevésbé dolgozik a has és kockásabb lesz)


nagjyából ennyi csak lehet más ételekkel is a lényeg hogy innél kalóriadúsabb legyen


ja és felülést ne csinálj az csak hizlal és kakaoscsiga hasad lesz tőle ezt is tapasztalatból mondom :) legjobb gyakorlat az alvás de előtte egyél csirkepörköltet meg 3-4 l sört igyál naponta akk sörhasad lesz amitől megint csak kocás lesz mert kipúposodik felfújódik a has ezáltal láthatóvá válik a kokca:)


remélem sokat segitettem


üdv.

2011. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
XD ha már viccelődünk,akkor fokozzuk: [link] :D:D
2011. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
LoL :D
2011. ápr. 3. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
xD
2011. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért megjött az Abhancer is:)

2011. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez jóóó XDXD am én is iet használok mert ez a zsirt kockásitja és akk szép laza kockák lesznek:D ma már nem divat a kemény kocka mert az csak wow-ozik-.-
2011. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Válaszolnátok inkább a kérdésemre? :D :D
2011. ápr. 3. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Diéta+ aerob edzés b@zdmeg.Kockás a hasad most is,csak nem látszik a zsírtól,ami rajta van.
2011. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!