Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mire való a maltodextrin?

Mire való a maltodextrin?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd inkább magadat:)
2011. ápr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az hogy számodra nem érdekfeszítő egy sport, még nem jogosít fel, hogy marhaságnak nevezd! Ha mégis kinyilvánítod az efféle véleményed, akkor ne csodálkozz, ha leb@sznak.

Szerintem ez a viselkedés bőven kimeríti a bunkóság fogalmát, tehát ne legyél felháborodva!

2011. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nőjetek már fel.... hány évesek vagytok? Biztos vmi 13 éves kis kocák... akiknek csak itt nagy a pofájuk. Szemtől szemben még beszélni sem mertek 1 lánnyal gondolom... de itt osztjátok az eszet wikipédiáról...
2011. ápr. 3. 22:33
 14/21 anonim ***** válasza:
na ez tipikus női hozzáállás! a kis agyatokban az van hogy nem merünk odamenni és beszélgetni,pedig csak le sz@runk benneteket,de jobb így nyugtatni magatokat! miért te hány éves vagy? wikipedia! hahaha jól megkaptuk
2011. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
21 leszek. Amúgy meg nézz örül, minden 2. kérdés az, h mért nem merek odamenni 1 lányhoz... Úgyh nézz 1. tükörbe, utána válaszolj...
2011. ápr. 3. 22:38
 16/21 anonim ***** válasza:

én 25 leszek.

hol láttad a nevemet ilyen kérdésnél okos? attól hogy 10 évesek ilyet írkálnak abba a rovatba amit te is olvasol ha lelkisegély kell,erre a kategóriára nem vonatkozik! itt nem találsz panaszkodó gyökereket! tükör! neked kéne bemutatni! égeted még magad vagy átmész a szerelem rovatba?

2011. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Ne tévesszed össze az itt válaszoló sportolókat, a szex, szerelem-nél kérdezgető önbizalomhiányos szerencsétlen hülyékkel! Nekem konkrétan nem nagy a pofám, és nem a wikipédiából válaszolgatok. De ha már felhoztad a wikipédiát, akkor ajánlom figyelmedbe: [link]

Nem tudtad volna beírni a google-be? Vagy ez már túlmutat felsőbbrendű női elméd határain?

2011. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
fagylaltokat sűrítenek vele.
2011. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
kedves fogyatékos, (21/n) gondolom egy elkeseredett dagadt nő vagy, aki senkinek nem kell, mert 2 rovatot biztosan olvasol és bőven befigyel a fogyókúra is. szar lehet 21 évesen tudni, hogy krvára nem lesz jövőd. én mennék írni egy cikket, hogy miért vagy fogyatékos és miért híztál el, biztos, mert ha csokit szel az jó szerelmi bánatra.. igen ezt nők okosan alkalmazzák. nézz magadba, én azt mondom.
2011. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Vászilíj Zájcev válasza:

Várjál, mielőtt leugatlak :D Jól nézel ki?:D Ha nem, akkor mind jogos, amit előttem írtak :D

Ha jól nézel ki, akkor csúúnya gonosz többi testépítő fiú :D

2011. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!