Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdek egy Susta kúrát,...

Most kezdek egy Susta kúrát, és olyan környezetbe élek, hogy esténként rendszeresen beszoktunk szívni. Ez miben befolyásolja vagy befolyásolja-e a Susta hatását?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 18:36
1 2
 1/12 bix ***** válasza:
semmiben. úgysem marad meg majd rajtad a kúrából lószar se, de talán kevesebb pénzed lesz fűre. mit tolsz mellette? hogyan vezeted fel? mivel vezeted le? milyen lesz a kajád? az edzésterved? mióta edzel? mostani méretek? súly, életkor, kar, mellkas, comb legalább
2011. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19éves vagyok régebben edzettem 2évet akkor is pörgettem a sustat daceval,mostis ugyan igy tervezem most fél éve edzek de nem nagyon akar a suly meglendülni,85 kilóvagyok most,pontos méreteket nemtudok most mondani
2011. ápr. 6. 18:55
 3/12 A kérdező kommentje:
de igazábol a kérdésem annyi hogy lehet-e igy edzeni hogy mellette pörgetem a mojt.
2011. ápr. 6. 19:02
 4/12 bix ***** válasza:
miért ne lehetne? lehet heroin mellett is... éhségre nem lesz panasz, a fű elvben a hormonszintedet nem befolyásolja, így nagy gond nem lehet, persze ha némi szövődmény kialakul... hát onnantól magadra vess. én alapból se tépnék, testépítés mellett főleg nem, kox mellett pedig végképp nem...
2011. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
OMG
2011. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kaját kéne rendberakni, nem sustát nyomni. Egész egyszerűen nem hiszem el, hogy fél év edzés után, 85 kilósan nem tudnál naturálban fejlődni. Aki komolyan veszi ezt a sportot, és fejlődni akar, az meg eleve nem füvezik, iszik, cigizik, stb. Fogalmam sincs, hogy a fűnek milyen hatásai vannak a susta mellett, de amit csinálsz az teljesen f@szság, ettől függetlenül.
2011. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pontos élettani hatást nem tudok, de ha szívsz nem veszed komolyan az edzést. ha meg nem veszed komolyan az edzés minek a susta? persze amit kúrában vagy addig tök jó lesz, de amint kiürülsz úgy megállsz a növésben, sőt még össze is mész. így fas*zság....
2011. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

fa*szág az egesz ,es te is egy igazi győkér vagy , az ilyenkre szokták azt mondani h szánalmas.

Ezek a testepites szegyenei ,az ilyenek miatt van olyan megitelese ennek a sportnak amilyen.


L*faszt se edzettel még,l*faszt se tudsz az edzesrol a kajarol.De 17 meg 19 evesen susta meg deca...ez igen ....gratulalok!!


Amikor en eloszor koxhoz nyultam ,8eve edzettem ,naturalba 100kilo voltam .... ilyenkor ESETLEG van ertelme a koxnak.


A legjobb tanacs amit neked adni tudok hogy :

HAGYD A F*SZBA EZT SPORTOT!!!

2011. ápr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébkent meg önmagaba sustat tolni az lohúgy.Ez nem kúra.

Legalabb 2 anyagot erdemes kombinalni + a vegen levezetesre vmit,azaz egy jo kura legalabb 3 anyagbol all.

2011. ápr. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
OKÉ de nem ez érdekel csak annyi hogy a mojt szerintetek rakjam le vagy mehet mellette.nem az okoskodásra vagyok kináncsi,elsösorban olyan emberek válaszára akik hasonló helyzetbe vannak mint én
2011. ápr. 7. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!