Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor érdemes szobabicajozni?

Mikor érdemes szobabicajozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég tettem fel kérdést már. Tovább olvasgattam, és mindenki máskor csinálja a szobabicajt, meg a többit. Tehát, melyik napszakban a legjobb edzeni? Hozzátenném hogy most nincs munkám sajnos, tehát általában 12körül kelek fel, hozzászoktam ehhez, és nem tudok korábban, vagy ha igen akkor punnyadt vagyok egész nap. Szóval, mikor biciklizzek, súlyzózzak és hasizmozzak? Futni nem tudok, vagyis de, tudok, csak a bokám elég rossz a térdeimmel együtt és hamar elkezd tőle fájni.

Mozgás után miket szabad enni? Baj ha "reggelire" kukoricapelyhet eszek (a zabpehely nem jön be:S)? Bocsánat a sok kérdésért. Ja és még valami, tegnap szerintem kicsit sokat bicikliztem magamhoz képest, és iszonyat befájdult mindkettő térdem, leülés felállás kész katasztrófa, ma nem is bicikliztem emiatt. Ezen lehet valahogy segíteni a közeljövőben? Pl ha befáslizom a térdeim és úgy csinálom? Vagy az semmit nem ér? előre is köszi a válaszokat, és ha lehet senki ne ugasson le ha valamit rosszul csinálok. 21/L


2011. ápr. 6. 18:49
 1/5 anonim válasza:

Huhh! :D Hát nem is tudom,hogy hol kezdjem :D

Szerintem az tök lényegtelen, hogy a nap melyik szakaszában edzel.

A kukoricapehely nem baj.

edzés után egyél joghutot.

A fásli valóban jó megoldásnak tűnik

2011. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod! A másik kérdésem még, hogy vacsorára lehet enni főtt tojást? mert most nem tudok jobbat. Igaz reggel is azt ettem, de azt jól esett enni. A túróval sem vagyok még kibékülve túlzottan. Vagy vacsira inkább valami gyömölcs? De attól meg éhesnek érzem magam utána. Ah nagyon nehéz ez még nekem, de remélem idővel hozzászokok.
2011. ápr. 6. 19:08
 3/5 anonim válasza:
Ha rosszak az ízületeid, inkább úszni járj, az a legkevésbé megterhelő sport nekik, ne cseszd szét őket.
2011. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van... Bár olvastam hogy a bicikli is jó a térdnek, akkor ez nem igaz?:s Mert igazából ezt élvezem, a tekerést, és kár lenne abbahagyni...
2011. ápr. 6. 19:20
 5/5 anonim válasza:
Majd hozzászoksz :) Sok sikert :) (első vagyok)
2011. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!