Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10-13ezer forint körül melyik...

10-13ezer forint körül melyik a leghasznosabb tömegnövelő?

Figyelt kérdés
tököm kivan már.. valaki a jumbot mondja, van aki volumasst van aki Brutal Gainer-t. Melyik a legjobb?
2011. ápr. 7. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem mindegy? normális étrend mellett mindegyik hatásos

amúgy a jumbo-t inkább csak akkor ha nehezen hízol

2011. ápr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a volumass 35 professional a legjobb!

De én ezt választanám ár/érték arányban!

[link]

2011. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A Cytogen Whey Gainer minőségi tömegnövelő,ennél olcsóbban nem kapsz jót,csak sz@rt.
2011. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


A leghasznosabb tömegnövelő az étrend! Ha elég rizst tudsz megzabálni, akkor teljesen felesleges tömegnövelőt venned!

Ha meg kell akkor vegyél 6 kilós Whey Gainer-t! Szerintem a legjobb olcsó választás, én annak idején megkaptam 9,5ért:D

2011. ápr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
ööö..,az edzés utáni turmixról azért ne beszéljük le,akármilyen királyul kajál.
2011. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 TOMAtm ***** válasza:
100%
jumbo-tól még a professionaltól is igen nagyon lehet hízni...sok benne a drága cukor.amúgy meg tényleg minimálisat dob egy tömegnövelő,a lényeg a jó kaja(akarom mondani a jó SOK kaja)!
2011. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
kaját vágom, és figyelek is rá amennyire csak tudok. Az a gond hogy tényleg rettenetesen nehezen hízok, most hogy tényleg mindenre odafigyeltem híztam három kilót, de egy hónap alatt... szóval kell az a tömegnövelő, csak nemtudok melyik a leghatásosabb :\
2011. ápr. 7. 20:42
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem is whey gainer-t vegyél, nekem is volt többször is és elég jó, a csokisnak még az íze is jó szerintem ha már emgszokja az ember, a volumass túl van árazva
2011. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szó se róla, hogy lebeszélném. Csak annyit akartam jelezni, hogy ha elég CH-t visz be kajából, akkor edzés után elég egy tejsavó+dextróz.


Amúgy meg megint jössz a hülye E betűiddel, pedig téged már mindenki agyon akar verni az oldalon! (csak élőbe nem merik)Te nem is edzel!:D:D:D

2011. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt 3 kiló az jó! ha abból 1,5 kiló az izom az meg majdnem k@rvajó! nincs ezzel gond
2011. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!