Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Felülés parkettán? Egészséges...

Felülés parkettán? Egészséges parkettán felülést csinálni? Nem lesz gerinc probléma? Vagy szivacson kéne?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Kemény felületen ne csináld semmiképp! A szivacs jobb, csinálhatsz helyette haspréseket!

2011. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

például.

egyébként (és ez inkább Green testvérnek szól) én szuper dolgokat olvastam a statikus has edzésről. könyökön-alkaron támaszkodsz, hassal lefelé. sok érv volt, nyilván nem koptatja a csigolyákat..

csak érdekességképp írtam, ha már a gerinc problémák szóba jöttek. én csinálom is egyébként, és jó.

2011. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


Na ennek utána néztem! Ilyenre gondolsz? http://www.youtube.com/watch?v=_LHgYMNH87E

Ez egész jónak néz ki.

2011. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a grincednek a parkettától semmi baja sem lesz. feltöri a s_egged. ennyi.


ha a gerincedet érzed, az a helytelen végrehajtás miatt van. Az emberek 90 százaléka helytelenül végzi a felüléseket.

2011. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja-ja.A merev testes tartás nagyon kemény.Állóképességi felmérőn szokott lenni.Egy két vadállat 10percig is kitartja teljesen kemény seggel.

Egyébként meg ha aggódsz a gerincedért akkor hasprés nem felülés és hasazás után homoríts ugyanannyit.

2011. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Az lesz az Tea!
2011. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenki
2011. ápr. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!